Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » 25 éves korodra mit értél el,...

25 éves korodra mit értél el, illetve hány párkapcsolatod volt?

Figyelt kérdés

2019. aug. 30. 09:29
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
62%

Szakiskola, sajat haz videken, jogsi kocsi szándékosan nem volt.

Komoly parkapcsolat sem.

2019. aug. 30. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
34%

Diploma függőben (már csak a záróvizsga van hátra), olyan állás amit szeretek és a fizuval is elégedett lehetek, felújítás alatt van az első közös saját otthonunk a párommal, megtehetjük hogy hódoljunk a szenvedélyünknek és évi néhány alkalommal utazgassunk. Egy nyelvből van már felsőfokú nyelvvizsgám, szeretnék második-harmadik nyelvet tanulni. Jogsim sajnos van, bár nagyon bánom már évek óta, hogy megcsináltam. Szerencsére egészséges vagyok (néhány allergiát leszámítva), elkezdtem aktívabban sportolni nemrég, már talán mintha látszana az eredmény. :)

A mostani - lassan eljegyzésnél tartó - kapcsolatom előtt volt még 2 db egy-egy éves próbálkozás régen, nem is tudom, hogy nevezzem-e őket párkapcsolatnak, inkább csak randizgattunk. Ha kész a ház, akkor bővülhet a család, szeretnénk hazavinni egy kutyust egy menhelyről.

2019. aug. 30. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
54%

Angol felsőfokút nyelvvizsgát megszereztem.

Olasz felsőfokút nyelvvizsgát megszereztem.

Elvégeztem egy skócia egyetemet az álomszakomon.

Megszereztem a jogosítványomat.

Vettem egy gyönyörű lakást Aberdeen-ben.

Egy tanáromnak hála bekerültem egy forgatásra, ahol sok embert megismertem.

Vettem egy retro autót.

Tizenhárom országba kijutottam.


25/L

2019. aug. 30. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
56%
3 szakma + pár továbbképzés, jó munka, jó lehetőségek, 3 párkapcsolatom volt...
2019. aug. 30. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Nekem semmi
2019. aug. 30. 10:58
 6/13 anonim ***** válasza:
53%

Itt mindenkinek 20 diplomája van, 3 saját budai villája, mézes-mázas boldog párkapcsolata😂😂😂 Idejárnak a majmok hazudni.


Nekem 2 szakmám van, volt egy jó melóhelyem, nemrég találtam új munkát, saját lakásom még sincs, nekem nem tolják a seggem alá, párkapcsolatom eddig mind fosvolt, mostmar igyekszem jobban odafigyelni, fizummal elégedett vagyok, teszek félre mindig valamennyit. Ez azért hihetőbben hangzik nem?😂 24,5 éves kishölgy 😂

2019. aug. 30. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
31%

Miért lettem 0%-ra pontozva? Leírtam, hogy hol tartok, ez volt a kérdés, nem? Akkor a válaszom releváns...


#6

Ezeket honnan szeded?

Nekem pl van 1 db "büfészakos" diplomám, saját kézzel újítunk fel egy örökölt garzont vidéken, a boldog párkapcsolat meg tök általános a környezetemben. Mi ezen annyira hihetetlen?


#2

2019. aug. 30. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

#7 javítás:

Jobban mondva nincs is diplomám, csak "félig". :D

2019. aug. 30. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Sikerult 3 szakmat szereznem, de egy betegseg miatt a szerelem meg varat magara.
2019. aug. 30. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

#6 fogadd el hogy sok embernek tényleg ennyire jól megy. Az más kérdés hogy hiába van valakinek két felsőfokú nyelvvizsgája, és vett egy gyönyörű házat Aberdeenben 25 éves korára, ha nem érti a kérdést. Mert a kérdés nem arról szólt hogy sorold fel mid van, hanem hogy mit értél el. Ehhez persze tudni kellene hogy honnan indultál az életben és milyen úton jutottál el oda. És azért ide már nagyon fegyelmezett ömismeret is szükségeltetik: ugyanis Mészáros L is okoskodhat magáról úgy, hogy mezei gázszerelőből lett az ország leggazdagabb embere, tehát ő sokat ért el.

Én speciel kevesebbet értem el, mint a szüleim. Ezért nem is vagyok büszke sem magamra sem az életemre. Van diplomám, állásom, de ilyen korukban már a szüleimnek is volt. Nekem 30 évesen sem volt még párkapcsolatom, ők ekkor már házasok voltak és a testvéremet már nevelték. Én még szobát bérelek, ők ekkor már építkeztek.

2019. aug. 30. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!