Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » A catcallingot meg lehet...

A catcallingot meg lehet előzni valahogy?

Figyelt kérdés
Már előre félek, mikor utcára megyek, hogy megint lesz egy csávó, aki a tudtomra adja nem túl szofisztikált módon, hogy szívesen élvezkedne rajtam. Nem érzem magam biztonságban. Szerintem normálisan öltözködök, annyi, hogy ránézésre meg lehet mondani rólam, hogy nő vagyok. (Sok a roma a környéken, ahol élek.)
2019. aug. 31. 00:30
 1/10 Argloss ***** válasza:
100%

Akár krumplis zsáknak is öltözhetsz, de ahol ez része az udvarlási szokásoknak ott bizony elő fog fordulni az ilyesmi.

Olyan környékre kell költözni, ahol ez nem elfogadott, mást nem tudsz tenni.

2019. aug. 31. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
25%

"catcalling": szép magyar szó...

Mutass határozottságot, ne állj szóba idegenekkel, gyors lépteid legyenek, az öltözék átlagos, nem muszáj 10kg. festéket felvinni a szemre-arca.

2019. aug. 31. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
32%
lol hizz meg, nekem ezer éve nem szóltak már be, mert kövér vagyok és ronda
2019. aug. 31. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
6%
Ó te szegény, mindjárt megsajnállak. Ja mégsem. Egy szép nőnek az egész élete egy rohadt nagy habostorta, semmiért nem kell megdolgoznia, se a párkapcsolat, se a karrier terén. Ezek után azt hiszem a pár beszólást ki lehet bírni.
2019. aug. 31. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Sosem voltam egy feltűnő szépség, sőt, az elhízáson is túl vagyok már, akkoriban szintén kaptam beszólásokat/cuppogást/rám dudálást/akármit (fene se tudja, mi az összefoglaló magyar kifejezés minderre, ezért írtam angolul), csak valamivel kevesebbet. Pont azon van a hangsúly, hogy mindegy, milyen adottságokkal rendelkezel, mindenképpen lesz, aki betalál. Nem hiszem, hogy túlzásba vinném a sminkelést azzal, hogy kispirálozom a szempillámat. Mindig igyekszem annyira kizárni a külvilágot, amennyire lehetséges, zenét hallgatok, rá sem pillantok a legtöbb emberre. Az meg végképp nem jön ide sehogyan sem, hogy az életem úgy en bloc milyen, bizonyára okoznék meglepetést a kedves utolsó hozzászólónak, ha most mesélni kezdenék magamról, de a kérdés szempontjából semmi értelme nem lenne.
2019. aug. 31. 12:44
 6/10 anonim ***** válasza:
11%

Sajnálom a problémádat. Én meg örülnék neki ha megnéznének a nők, és be is szólhatnának. De átlagos férfiként én soha nem részesülhetek ebben. Tudod hogy élvezném, még azt is ha csúnya nő tenné. Szóval Neked probléma, én meg irigy vagyok rád.


De ne félj el jön majd az a kor amikor már nem fogják veled azt csinálni. Na az lesz neked az igazán rossz. Mert akkor már tudni fogod, hogy nem vagy vonzó.


És igen egyetértek,hogy egy átlagos vagy annál szebb fiatal nőnek az élet egy habostorta. Ennyi kellemetlenség igazán csekélység azért amilyen előnyőket élvezel. Vagy cserélnél inkább egy kövér csúnya nővel? En nem sajnálak egyáltalán. Mi bajod lesz ha füttyent valaki egyet vagy bárhogy kifejezi hogy szexuálisan vonzó vagy? Semmi.


ELLENBEN egy átlagos férfi önbizalma folyamatosan csorbul, mert ha megtetszik neki egy nő, akkor az nagyon sokszor csúnyán néz vissza rá. Ez lelkileg sokkal jobban megsebez. Örülj neki, hogy nem tudod milyen.

2019. szept. 1. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Tudod, az alapvető különbség annyi köztem és egy olyan pasi között, akinek csúnya nők szólogatnak be az utcán (hipotetikus helyzet, természetesen), hogy míg utóbbinak tényleg legfeljebb kellemetlenséget jelenthetnek ezek az "üdvözlési" formák, addig én összeszarom magam a félelemtől, tudván, hogy magányosan sétáló nőként teljes mértékben ki vagyok szolgáltatva egy nálam fizikailag erősebb férfinak. Nem lepne meg, ha még a nemi erőszakot is úgy akarnád beállítani, mint bókot, ami az áldozat(ok) szépségének szól, és közölnéd, hogy örülnünk kellene, amiért egyáltalán létezik olyan, aki hajlandó belénk dugni a lompost, a te életed viszont maga a tragédia, mert nem kínálja neked fel magát a mindennapos ingyen punci. Ez vagy te, ennyire szánalmas szinten sajnálod saját magad.

Voltam kövér nő, képzeld el. Már leírtam. Tudom, hogy milyen, amikor egy férfi undorral néz rám, neadjisten verbálisan is kommunikálja felém, hogy bottal se. De azoknak az ösztönlényeknek, akiket te ártalmatlannak tekintesz, teljesen mindegy volt minden, a nem kimondottan vonzó külsőm sem akadályozta meg őket abban, hogy ugassanak. Sosem arról szólt, hogy szexi vagyok-e, hanem arról, hogy nekem van egy vaginám, neki meg egy pénisze, és bármit megtehet velem, ha úgy tartja kedve. "Ez lelkileg sokkal jobban megsebez. Örülj neki, hogy nem tudod milyen." És nem, nem vagy irigy rám. Fingod sincs, mennyi "előnyt élvezek" a valóságban, vagy mennyi hátrányt szenvedek el. Kár, hogy az önsajnálatod minden empátiát kiölt belőled.

2019. szept. 1. 09:13
 8/10 anonim ***** válasza:
0%
Lol ez a megerőszakolás téma nálad egy vágybeteljesítő fantázia, amit persze szépen próbálsz elnyomni. :-D
2019. szept. 1. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Valószínű. :D
2019. szept. 1. 09:40
 10/10 anonim ***** válasza:
9%

7#


Tehát Te kellemetlenül érzed magad az utcán, mert szép, vonzó nő vagy, és félsz, hogy megerőszakolnak, nem csak beszólnak. Magyarul ezt mondtad, nem?


Elismerem ez így már más. Azt nem tetted hozzá, hogy félsz is. Ez már tényleg érthető, és sajnálom is, hogy ilyen élményben van részed.


DE neked még akkor is jobb lényegesen. Ezzel együtt is mint egy átlagos férfinak.

-bármikor szexelhetsz, akár jó pasikkal is

-csak válogatsz a jelöltek közül

-nem kell kezdeményezned

-sokkal kevesebb elutasítást kell elviselned

-nem kell, hogy önbizalmad, humorod legyen

-nem kell izmosnak lenned

-nem kell jó fizető állásodnak lenned

-társkeresőn nem neked kell írni

stb. stb folytathatnám.


Tehát az egyetlen elvárás feléd, mint nő felé, hogy szép legyél. És Te az is vagy.


Hogyan birkóznál meg egy átlagos férfi bőrében az ő hátrányaikkal? Az menne Neked? Vagy csak azt irígyled, ami a férfiaknak jó, de a hátrányaikat nem nézed.


Ha mérlegre állítanánk a férfi és női lét nehézségeit és előnyeit, az jönne ki, hogy messze a férfinak kell többet teljesíteni, hogy szexelhessen vagy párja legyen.


ÚGYHOGY én szívesen lennék a helyedben az előzőleg felsorolt előnyők mellett, ha azokat én élvezhetném.


Hogy értetted, hogy egy férfinak nem jár az ingyen punci? Miért kéne fizetnem érte? Fizetni a prostiknak szokás. Vagy egy normális nőnek is fizetnem kéne szerinted?

2019. szept. 1. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!