Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek mi alapján dől...

Szerintetek mi alapján dől el, hogy egy internetes beszélgetésből mi lesz?

Figyelt kérdés
Szoktam néha neten ismerkedni, a legtöbbször erőltetettnek tűnik az egész, és egy idő után abbamaradt, volt viszont 2-3, ami annyira jól sikerült, annyira megtaláltuk a közös hangot, hogy egy idő után már szinte egész nap írtunk egymásnak. A legegyszerűbb válasz az lenne, hogy a közös témák mennyiségén múlik, de nem, vagyis nem csak. Volt olyan, akivel lett volna rengeteg közös érdeklődési körünk, mégis az erőltetettség irányába haladt, majd abbamaradt a beszélgetés.
2019. szept. 1. 23:15
 1/7 anonim ***** válasza:
Én is ezt tapasztalom, meg szerintem nem annyira személyes ezért könnyen feladják az emberek és nem próbálnak életet vinni bele
2019. szept. 1. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Az alapján hogy melyik fél mire hajlandó az ügy érdekében, azt nem árt tudni hogy hetekig, hónapokig nem lehet fenntartani az érdeklődést a másik iránt. Persze akinek verbálisan kommunikatív, van miről beszélni, ott lehet húzni halasztani, azonban legjobb minél hamarabb egy találkát megejteni, különben rosszabb lesz a találkozás felé terelni a dolgot.
2019. szept. 1. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
77%

Én azt gondolom az alapján, hogy a 2 fél mennyire van egyedül, mennyire vágyik valakire. Nyilván ha van 2 fiatal, akinek nincsenek nagyon barátaik, akivel beszélhetnének, akkor ha itt gyakorin összefutnak, jó eséllyel menni fog a beszélgetés. Hiszen nincs kivel megosztaniuk a mindennapjaikat, így magányosak, ráadásul pont arról a korról beszélünk, amikor az emberek keresik azt az embert, akire felnézhetnek és tartozni akarnak valakihez. Viszont úgy gondolom ennek így nem sok értelme van. Általában a két félnek még annyi idősen nem volt kapcsolata (merem feltételezni, ha már gyakorin akarnak ismerkedni) és nem igazán tudják megoldani a találkozásokat sem. Így elég tapasztalatlanok (amivel nincs is baj, hiszen így némileg tanulhatnak egyet, s mást egy kapcsolatból, még ha csak virtuális is) marad az internet. A gyerekek felnőnek, megismerkednek másokkal, érettebbek lesznek, és mivel olyan kapcsolataik alakulnak ki, amik nem virtuálisak, így a gyakorin megismert emberke szépen el is lesz felejtve.

Sad story :(

Szóval nem ajánlom annyira :D

2019. szept. 1. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
47%

A barátnőmmel 2017. február 12-én, egy magányos valentin napi estén kezdtünk el tinderen beszélgetni. A júniusi első randinkig szinte minden napot végigbeszélgettünk. Szeptember elején jöttünk össze konkrétabban,a héten ünnepeljük a második évfordulónkat.

Több száz kilométerre laktunk egymástól, én Budapesthez viszonylag közel, így akkor találkoztunk először, amikor ideköltözött. Az első randi után egy hónapos tanulmányi útra mentem a világ másik felébe. A távolság egyszóval nem segített minket. Ezen kívül az érdeklődési körünkre se mondanám azt, hogy olyan nagyon megegyezik, mégis végig éreztük, hogy ez valahogy más mint a többi.

2019. szept. 2. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Az alapján, hogy mi mindkét félnek a célja, a szándéka. Ha ugyanaz, akkor lehet belőle bármi. Ha különböző, akkor érthető módon nem lesz semmi.
2019. szept. 2. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

attól függ mit szeretnének belőle kihozni és mennyire találják megfelelőnek a partnert erre


nekem van olyan lány barátom akivel 10+ év után találkoztunk először

mai napig van sok olyan ismerősöm neten akikkel rengeteget beszéltem, de még nem találkoztam

sőt van akivel közös projektet is toltunk le

2019. szept. 2. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Sztem a táv. Ha közel laktok könnyen találkoztok. Mer olyan,mintha inni akarnál egy üvegből,amin rajta van a kupakja...
2019. szept. 2. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!