Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Megér egy ütést ez az "ember"?

Megér egy ütést ez az "ember"?

Figyelt kérdés
Halihó. A történet az, hogy mikor a barátnőmet kísérem munkába minden nap,van egy utca amin át kell menni sajnos, és elég rossz hírű. Körülbelül minden héten mostanában, legalább 2 napon egy héten, ugyanaz a roma "gyerek" belém és a barátnőmbe köt ok nélkül. Engem a körülbelül 15 kiló feleslegem miatt piszkál, a barátnőmet meg csak úgy mert miért ne alapon ku**ázza le. Amikor ezt eljátsza, az ér a fejemben mindig elpattan, de a barátnőm azt mondja hogy magasról tegyek rá, és lehet nekem is így kellene gondolnom, de egyszerűen nem tudok tenni rá. Sokszor már mint egy állat, olyan vagyok mikor ahhoz az utcához érünk, és mikor meglátom akkor aztán kapkod az ideg. Szóval most komolyan engedjem el neki ezeket a szövegeket? K**va, meg dagadt és társai? Mit gondolnak ezek magukról úgy őszintén? Azaz egy tart vissza attól, hogy kapjon egy ütést, hogy ha megütöm, hibába fogom azt mondani, hogy megérdemelten kapta, engem fognak elővenni, mert miért ütöttem le? Na meg persze a barátnőm. Szóval mi a francot csináljak? Másfele elmenni meg nem lehet, mivel az utca végén van a meló. Ja, alapvetően nyugodt a természetem és nem vagyok idegbeteg, és nem szorulok szakember segítségére, de szerintem az ilyen dolgot senki nem engedné el maga mellett. Az utca egyik feléről a másikra átkiabálva veszekedni semmi kedvem, mivel nem vagyok roma.

2019. szept. 12. 17:22
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
28%
Megütöd, és letagadod, ennyire nem lehetsz életképtelen.
2019. szept. 12. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
91%

Nem jó ötlet, direkt provokál, unatkozik...kiscsalád megjelenik.

Készíts videót és becsületsértés címen tereld jogi útra.

2019. szept. 12. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem roma, hanem cigány. Nevezzük a nevén, nem kell becézgetni az ilyen patkányokat.
2019. szept. 12. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
80%

Aztán másnap meg elkap a "fámília"...


Lehet igaza van baratnodnek, elvégre minden csoda 3 napig tart. Majd megunja.

2019. szept. 12. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
#1: A megütöm és letagadom dolgot szerinted ki fogja elhinni ha eltöröm az állkapcsát vagy az orrát??? Nem úgy fogom megütni mint egy kis csaj. Ennyire életképtelen nem lehetsz. :D
2019. szept. 12. 18:20
 6/12 A kérdező kommentje:
#3: Annak is nevezem őket, csak a szövegben volt pár trágár dolog és azokat irtam át, de mikor nagyjából megvoltam akkor is irta, és azt hittem már hogy a cigány is egy trágár szó lett az idő folyamán. :D :D
2019. szept. 12. 18:21
 7/12 anonim ***** válasza:
91%

Vigyázni kell az ilyen kis férgekkel, mert ha baj van, egyből megjelennek a "tesók" bevédeni.


Meg ha leütöd azt a 20 kilós csődörszúnyogot, akkor az a földön marad. Mehetnél miatta a börtönbe.

Nem tudjátok megkerülni az utcát?


Nálunk a cigány hülyegyerek ha meglát egy autót lehúzott ablakkal, elkezd beszólogatni a sofőrnek, meg kiugrál elé a járdáról. Nem tudom hogy mi baja lehet, de egyszer valaki még elüti.

2019. szept. 12. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Szokásos, bevett módszer cigányéknál, hogy direkt provokálnak. Amikor visszaszólsz vagy tettlegességig fajulna a dolog, akkor kiugrik a bokorból még pár cigány és jól elvernek (közben persze kirabolnak) és mondhatják, hogy te kezdted.


Létező jelenség. Szóval én is azt tanácsolom, hogy ne figyelj oda, ne reagálj.

2019. szept. 12. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
86%

te is tudod idegesíteni, ő sem üt teged, hanem szóval ..."Fürödtél ma?" Lényegében ne értsd meg, ha mondja "igen" mond: Azért már megkéne fürödnöd.

A barátnőd kzására "hiába csorgatod rá a nyálad" (Nem mindenki olyan, mint az édesanyád)


De bőven elég, ha a fürdéssel provokálod. Teniszütőt vigyél, mert ezek a suhancok kővel dobáloznak.

2019. szept. 12. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
halgass a barátnődre. ezeket amúgyis az dühíti a legjobban ha sz*rsz a fejükre, hidd el. azzal fogsz a legtöbbet ártani neki hogy figyelembe se veszed. tegyetek be zenét a fületekbe amíg ott átsétáltok, tapasztalatból mondom :) így nem hallod, nem b*szod fel magad, és még őt is halálra idegesíted hogy látja hogy nem hallod és nem törődsz vele :)
2019. szept. 12. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!