Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Tegnap elestem, kiment a...

Tegnap elestem, kiment a térdem és egy fiú nem bírt el, így 2en hoztak be. Ez nagyon ciki?

Figyelt kérdés

Nagyon szégyenlem magam

80kg lány


2019. szept. 15. 02:11
 1/7 anonim ***** válasza:
84%

Nem értem a kérdést. Történt egy baleset. Mentésre szorultál. A mentést végrehajtották az ahhoz szükséges mértékű személyi részvétellel. Probléma megoldva? Igen. Akkor mi a kérdés?

Mielőbbi felépülést kívánok.

2019. szept. 15. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Dehogy ciki
2019. szept. 15. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Pupusz ***** válasza:
100%
Akkor lenne ciki, ha targonca kellett volna, vagy 8 fiú. Így nem az.
2019. szept. 15. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Még a fiúnak se ciki, hogy nem bírt el. Gondolj bele.
2019. szept. 15. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Egyik térded ment csak ki, ami azt jeleni, hogy a másikra tudsz támaszkodni, azaz csak akkor kellett elbírnia a súlyodat, amikor helyettesítenie kellett a rossz lábadat. Ilyenkor egy pillanatra viszont a teljes 80 kilódat el kellett bírni, kezelnie a lendületet, ami mégsúlyosabbá teszi a 80 kilódat, ami nem éppen könnyű... de mivel csak pillanatokról van szó, ezért kivitelezhető. Nyilván ehhez megfelelő ellensúly is kell a segítőd személyében. Azaz egy 70 kilós srácnak nem vagy épp könnyű. Egy 90 kilós már ugyan elég, de neki is könnyebb, és neked is biztonságosabb, ha kettőre támaszkodsz, és nem az egyik irányba billensz sántításkor, hanem egyensúlyban támaszkodhatsz.


Szóval szerintem rendben van így. Ha ketten is voltak segíteni neked, akkor az úgy jóval biztonságosabbb, kiegyensúlyozottabb, bármennyi kilós is vagy.


Amúgy a súlyod teljesen jó, ha 185 centi körül vagy

2019. szept. 15. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
HA az a kérdés, hogy kövér-e vagy akkor igen.
2019. szept. 15. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem ciki, 90 kilós barátnőm van és nagyon szeretem
2019. szept. 30. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!