Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Milyen szervezethez lehet/éri...

Milyen szervezethez lehet/éri meg odamenni, hogy szeretnéd ha szerveznének közös szemétszedést?

Figyelt kérdés

Lehet, hogy hülyén hangzik, de leírom az álláspontom/helyzetet és hátha úgy kevésbé.

Szóval van egy település (nem nevezem nevén), ahova iskolába járok, nos ez a város egyébként közel van a faluhoz ahol élek, így busszal közlekedek. Annak függvényében hol van hely oda ülök, de az utóbbi időben többször is ablakhoz kerültem és ahogy megy a busz az út menti árkok tele vannak szeméttel ami nekem rosszul esik, (lehet ezt így mondani? vagy inkább rosszul érzem tőle magam?!)pedig nem járkálok arra gyalog, soha nem dobtam el még egy papírzsepit sem, de az a látvány folyton azt az üzenetet küldi az agyamnak, hogy "de te sem teszel ellene semmit"...

Egyedül is neki lehetne állni, de egyrészt nagy terület másrészt a szemét elszállítása ugyan olyan probléma maradna... Szerintetek?

A válaszokat előre is köszönöm!



2019. szept. 16. 20:26
 1/1 anonim ***** válasza:
Nézz utána a teSzedd mozgalomnak, ott ha jól tudom lehet is szemétszedést szervezni. Én már vettem részt ilyenen
2019. szept. 16. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!