Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Nektek volt már olyan, hogy...

Nektek volt már olyan, hogy teljes napi zombi üzemmódot éltetek?

Figyelt kérdés
Sajnos néha nagyon el tudom magam kapatni. Régen kezdődött még a vizsgaidőszakok idején, amikor már végeztem mindennel és maradt bő két hetem. Egész nap a gépen neteztem, játszottam, megállás nélkül majdhogynem 16 órákat. Emlékszem azon a héten fogytam is vagy 4 kilót. Mai napon ismét elkapott a zombiság reggel tíztől egészen mostanáig még enni sem voltam hajlandó kimenni. Egyszerűen nem mentem el kajáért a városba, aztán most hülye fejemmel kimentem de már majd elájultam olyan szarul voltam. Most eszek hála az égnek, de hogy kellene abbahagynom, más is volt már így?

2019. szept. 17. 21:55
 1/5 anonim ***** válasza:
Függőség előszobája. Próbálj uralkodni magadon, csökkentsd az időt tervszerűen! Ebből lehet baj is!!!
2019. szept. 17. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Mintha csak magamat látnám...

Nem dolgozok jelenleg. Úgyhogy június közepe óta megállás nélkül a gép előtt. Előtte is volt, hogy játszottam, de akkor volt munka, konditerem, kifáradtam is és nem volt időm.

Azóta se konditerem, se semmi. Már ott tartok, hogy 10 percet sétálni is alig bírok. Nemhogy még futni, vagy emeletet menni.

Nem vagyok függő, de szeretek játszani.

Nem vagy egyedül.

2019. szept. 18. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

Én még sose voltam így. Iskolába jártam, most meg 2 munkahelyen dolgozom. Hétvégén szoktam játszani, de van, hogy elmegyünk valahova a haverokkal, vagy foglalkozom a hobbimmal.

Találj ki valamit magadnak, hogy ne unatkozz.

2019. szept. 18. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Majdnem minden nap zombi vagyok.
2019. szept. 18. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Jelenleg most épp csak dolgoznom kell eljárni meg gyakorlatra kell mennem suliba, mert elmélet most nincs. Így vannak szabadnapjaim, ilyenkor zombi vagyok. Ràtapadok a tv-re vagy a telefonra valami sorozatot bàmulva és ennyi. Gépem még nincs, még nem tudtam venni, szóval addig marad ez a két dolog.

Valamikor a párom sem jön át, mert elfoglalt, kajàm is van, főznöm sem kell, szóval nem tudom magam másképp elfoglalni. Jelenleg is így vagyok, hamarosan megyek suliba, de még fetrengek az ágyon.

2019. szept. 18. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!