Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek van esélyem...

Brsroza.75 kérdése:

Szerintetek van esélyem modellügynökségeknél?

Figyelt kérdés
167 cm vagyok de még csak 13. Állítólag még fogok nőni rendesen. A derekam: 60cm a mellem és a fenekén enyhén szólva lapos. Egészen szép bőröm van és viszonylag normális arcom. Apukám hobbi fotós szokott engem is fotózni. Viszont ilyen jelentkezés ügyileg elég beszari vagyok. Kérlek segítsetek. (nem szeretnék képeket küldeni köszi a megértést)

2019. szept. 23. 22:06
 1/4 anonim ***** válasza:
Amúgy, kép nélkül a kutya se fogja neked megmondani, hogy lenne-e esélyed...ha ràveszed magad, az ügynökségnek azért küldj fotót.
2019. szept. 23. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Igen van! :D
2019. szept. 23. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
56%
fuck logic. modell akarsz lenni, de kepet nem kuldessz? minden masodik 13 eves lanynak ilyen a testalkata kb. ha 15-6 eves korodra elered a 175cm akkor teljesulni fog 1 feltetel. az arcod viszont 99%ban szamit. az, ha lefotoznapud az meg nem azt jelenti, h olyan adottsagaid lennenek amivel modell lehetsz. nem is ertem az ilyen embereket, konolyan. a szepseg kategoriaba heti 3 ilyen modell kerdes kerul. ti ennyire rohadt egoistak vagytok, vagy mi? random ember vagy, valszeg tok atlagos arccal. ha valoban modell akarsz lenni akkor ne itr kerdezodkodj, hanem menj be egy ugynokseghez. ott majd eldontik, h arc alapjan megfelelsz e abba a felso 0.1%ba aki nez ki ugy, h munkat is kapna.
2019. szept. 23. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Viszonylag szep arc semmit nem ér, komoly modellkedéshez kulonleges arcodnak kell lennie nem szépnek, kutyát sem érdekel a szép pofid, 10/8nak az van. Ha 175 talán 180ra megnősz az sem nagy eresztés, de nem rossz. Mell segg semmit nem számít. Persze ha valami ötsforintks gagyi modellkedést akarsz csinálni akkor elég annyi hogy apád tolja alád a penzt és legyen nagy segg mell.
2019. szept. 24. 03:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!