Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Lányok! Láttatok már utcán...

Lányok! Láttatok már utcán pisilő fiút?

Figyelt kérdés

Hogy reagáltátok le? Hol láttátok?

Ő is látott titeket?

Kort is írjatok légyszi.



2019. szept. 30. 11:11
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
91%

Lattam

Epp egy bolt sarkanal hugyozott egy kozepkoru alkesz

Mit reagaltam volna ra? Gusztustalan troger aki ott konnyit magan ahol rajon

Nem erdekel h ő kit látott

2019. szept. 30. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
64%
Én is láttam, egyszer barátnőimmel, persze hangosan nevetni kezdtünk, ő meg nagy mosolyogva elkezdett integetni, hogy jó napot lányok, persze felénk is fordult :)))) mi utána egész nap azon viccelődtünk, hogy melyikőnk látta a farkát :)))
2019. szept. 30. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
65%
Szarót is
2019. szept. 30. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
91%
Persze, sok csövest látok az utcán brunyàlni, még olyat is láttam aki egy lépcsőhàz ajtóba hugyozott. Mi a véleményem? Undorító, de nyilvános wc egy darab van a városban összesen, ettől függetlenül nem egy lépcsőház ajtóba illik hugyozni, meg nem a bolt sarkàra.
2019. szept. 30. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
72%
Ejszaka buli idoszakban eleg sok ilyet latni... pedig komoly summat kenytelen fizetni 😂
2019. szept. 30. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
72%
Volt "szerencsém" egyszer egy recskázó mellett is elmenni. Még zsepit is volt pofája kérni. Nagyon gyorsan eltűntem a színről de azt hiszem beszóltam neki valamit reflexből. Igazából lehányni kellett volna, de tuti kettyós volt. Ilyen kis parkon kellett keresztül vágom, de hát fényes nappal ki számít ilyenre? Akkor voltam kb 22.
2019. szept. 30. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
60%
Brüsszelben. Úgy reagáltam, hogy lefotóztam, bár nem volt egyszerű mert elég sokan állták körbe. Nem hinném, hogy látott, tekintve, hogy nem volt élő. 29
2019. szept. 30. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
58%
Látok én nem is egyet,volt olyan is,akinek közben simán a szemébe néztem,és nem is zavartatta magát...
2019. szept. 30. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim válasza:
59%
Húú, ez aztán nagyon fontos kérdés!
2019. okt. 20. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
79%

Persze, jóval többször, mintsem hogy számon legyek képes tartani az összes alkalmat. Volt, aki észrevett, volt, aki nem, aligha zavartatták magukat. A kedvencem az a srác volt, aki ugyanazon az estén kétszer is betalálta a tőlem nem sok méterre lévő bokrot a Deákon, másodjára eleve vigyorogva jött oda, érezte a helyzet komikumát. Akkor már én is röhögtem rajta.

21/L (ez az eset tavaly nyári)

2019. okt. 20. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!