Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » A lányok miért szégyellik ha...

A lányok miért szégyellik ha 41 es, vagy nagyobb a lábuk mérete?

Figyelt kérdés

2019. szept. 30. 12:40
 1/9 anonim ***** válasza:
30%
Túl sok Rém Rendes Családot néztél? Senki nem szégyelli a cipőméretét, a magas ember kicsi talpacskával pofára is esne.
2019. szept. 30. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
48%
Mert nagy méretben nem gyártanak igazán szép, divatos cipőket, meg elég otrombán is festenek a nagyméretű cipők. Persze felvéve jól nézi ki. Illetve a nagyméretű lábat sokan nem tartják nőiesnek.
2019. szept. 30. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
96%
Én nem szégyellem, csak simán utálom. Nem lehet rá normális, nőies cipőt kapni, amit mégis, az olyan gyatra minőség, hogy néhány hónap alatt leszakad a lábamról. Felnőtt nőként folyton úgy érzem magam, mint valami csöves kamasz.
2019. szept. 30. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
10%
Azért ha egy női láb 41-es, az már elég Jeti forma.
2019. szept. 30. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
91%
Inkább szeretnék 40/41-es lábat, mint 35-öset. Egy rakás megmaradt 40/41-es van a cipőboltokban, 35-öset sokszor még rendelni se lehet .
2019. szept. 30. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
70%
Én meg szinte sose találok 41es méretben nekem tetsző cipőt. Ha véletlenül akad ilyen, akkor azt vehetem meg rögtön, mert tuti, hogy később már nem kapok. Más nőnek van egy csomó pár cipője, nekem meg jó, ha két pár cipő minden szezonra.
2019. szept. 30. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nekem 39-40-es a lábam, nem szègyellem. Mi a gond vele? Annak sem jobb akinek 35-ös, neki meg marad élete végèig a gyerekosztàly. Viszont 40-es cipőt is kihívàs talàlnom, akinek még nagyobb a lába azt meg el sem tudom képzelni, hogy honnan vásárol.
2019. szept. 30. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
"Illetve a nagyméretű lábat sokan nem tartják nőiesnek." Én mit nem adnék egy nagy lábú barátnőnek. Nekem nagyon bejönnek, és nem tartom Yeti-nek őket, szóval nyugi: van olyan férfi, akinek tetszik a nagy talp:).
2019. szept. 30. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Nevetséges

Egy 40 és labfej nagyon is noies

2019. szept. 30. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!