Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Milyenek az angolok?

Milyenek az angolok?

Figyelt kérdés
Tényleg nem fürdenek? Szabadelvűek? Bírják a külföldieket? Igaz hogy minden angol városban pult alól kapható fű?
2019. okt. 9. 01:30
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Soha ne altalanosits.

Az angolok pont olyanok, mint a magyarok. Par kozuluk nem furdik, de a tobbi igen. Par kozoluk szabadelvu, a tobbi begyepesedett konzervativ. Par kozuluk szereti a kulfoldieket, a tobbi utalja. Minden nagyobb varosban pult alol kaphato barmelyik fu - pont, mint a magyaroknal.

SOHA NE ALTALANOSITS!!!!

2019. okt. 9. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem általánosítottam, nem rossz akaratból írtam ki a kérdés, de azt nekem ne magyarazd be hogy nincsnek 1-1 nemzetre való jellemzők, pl németek szeretik a sort az oroszok a vodkat az angolok a teat tejjel stb? Nyilvan van kivetel de minden nemzetnek megvan a sajat szokasa(i)
2019. okt. 9. 01:51
 3/5 anonim ***** válasza:

"az angolok a teat tejjel"

igen, ilyenek, szeretik

ennyi

2019. okt. 9. 04:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Minden nèpről felraksz egy-egy kérdést minden nap?
2019. okt. 9. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Inglisül beszélnek és szeretik a teát
2019. okt. 9. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!