Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ki hogy találta meg az érdeklő...

Ki hogy találta meg az érdeklődését, hobbiját? Szeret dolgozni a munkahelyén, ott helyezkedett el ahol akart lenni? Mennyire ismerte meg magát elmúlt években?

Figyelt kérdés
Csak kíváncsi vagyok, kinek hogy zajlott le ezen időszaka.Kinek, hogy tellik hétköznapjai stb.

2019. okt. 15. 19:17
 1/4 anonim ***** válasza:

Én sosem bonyolítottam túl a dolgokat, párszor vittek motorral, annyira megtetszett hogy megcsináltam a jogsit rá, és vettem egyet magamnak.

A munka nálam annyiból fontos hogy elegendő bevétel származzon belőle, egyébként alkalmazottként leszarom :D

2019. okt. 15. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Hát, spontán. Gyerekkorom óta mindig voltak dolgok, amikkel sok időt töltöttem, amikre "ráfüggtem", aztán rájöttem, hogy ezek valószínűleg akkor hobbik.

a munkámmal kapcsolatban csak az az elvárásom, hogy jófej emberekkel dolgozzak, olyat csináljak, amit nagyjából szeretek, és ne vegyen el túl sok időt.

Egy időben erőltettem ezt a munka=hobbi dolgot, de rájöttem, hogy nekem így is megfelel, ha a munka csak pénzkeresés, a hobbi meg szabadidős tevékenység.

2019. okt. 15. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Baràtom aki tud zongoràzni kapott egy tanito progis szintit(fülhallgatoval)es ràkaptam tanitott engem is, hatalmas elmény volt.màsik exem meg dobol (harmonikazni is tud az apjàtol)es az is lenyügözött, màs meg müremekeket csinàlt a konyhàban nekem.


Vendèglátàsban dolgoztam (sakáltanya jellegü), az amatör tánccal is degeszre kerestem magam, nagyon megszerettem a tàncot.


Anyagi es idöbeli problémak miatt az igy megszeretett (es imadott)hobbyjaim nem üzöm, de majdan a gyerekem be lesz iratva zongoràzni gitàrozni dobolni, tàncolni is, meg szakàcsnak :).

Ezekre felnötten munka(karrier)ÈS suli, magànèlet mellett nincs kapacitàs. Tenyleg addig èl az ember mig joformàn gyerek. Alberlet megèlhetès hitel, malom , stb mellett màr annak is örül ha aludhat.


Munkàban -mivel szellemi karriert epitek- a sok szemèt aljas pletykàs kollega miatt a cèl eddig csak hogy egyedül dolgozhassam. Kb sikerült is eddig bevonzanom, màr a 3. helyen vagyok ahol egyedül viszek mindent, es igy felül is tudok teljesiteni, mert nincs aki hàtràltat.ki tudok bontakozni.


Önmegismeres ott tart eddig hogy üzletköti es ügyfeles ill csapatmunkákat, ahol emberek vannak nem nekem talàltàk ki. Inkàbb programozoi, könyvelès, rendszergazdai, statisztikai területek az erössegem. Mert a szàmok, gèpek nem hazudnak es nem szolnak be :D

2019. okt. 15. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Jó látni ezeket a kommenteket :)
2019. okt. 15. 19:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!