Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » 16 évesen lehet valakinek...

16 évesen lehet valakinek tetoválása? Tényleg igaz amit leírok most itt?

Figyelt kérdés
Nekem az a fontos, hogy a kulcscsontom alá szeretném, de mondták, hogy mire 20 leszek megnyúlik ott és csunya lesz. Édesapám 4 hete meghalt és a születési dátumát szeretném tetováltatni oda. Édesanyámmal lebeszéltem ő beleegyezett, ha kell elkísér.

2019. okt. 17. 00:02
 1/6 anonim válasza:
29%
Őszinte részvétem. Akkor még apukád is fiatal volt.
2019. okt. 17. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Még várj 2-3 évet, én azt javaslom.
2019. okt. 17. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
19-20 körül varrd mert akkor mér nem vagy növésben és örökre szép lesz rajtad és magaddal viheted egy életen át hogy legalább így is "legyen veled"
2019. okt. 17. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Őszinte részvétem. Ugyanilyen szituban vagyok csak már 2 éve, s nekem annyival hogy kép is kerülne. De térjünk a kérdésedre. 16 évesen lehet tetoválásod, ahogy írtad is beleegyezett Édesanyád. De ahogy előttem is írva lett 19-20 éves korodig várj még, mert akkor már tényleg nem nősz.
2019. okt. 17. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Várj még, valóban nyúlik még a bőröd.

Van olyan szalon ahol meg szülői beleeggyezéssel sem csinálnak kiskorúak tetoválás ezért.

2019. okt. 17. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Igen lehet. szerintem ez nem egy olyan dolog, amit megbánnál. hajrá. sok sikert.
2019. okt. 19. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!