Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mikortól ismerkedhetek külföld...

Mikortól ismerkedhetek külföldiekkel?

Figyelt kérdés
Nemrég kezdtem el angolul tanulni és nagyon szívesen beszélgetnék külföldi, angol emberekkel. Szerintetek mi az a minimum szint, amit el kellene érnem ehhez? Ahol mar le tudom fordítgatni fordító segítségével a mondatokat és nem akadok fenn a momdatszerkezeteken?
2019. okt. 17. 13:15
 1/1 anonim ***** válasza:

Minimum B1-es vagy még inkább B2-es szinten, ha nem szeretnél egy-egy mondatok értelmezésével perceket eltölteni, hanem rögtön válaszolni.


Viszont vannak olyan oldalak, language exchange szavakkal keress rá, ahol akár a nulláról indulva is beszélhetsz másokkal, kölcsönösen tanítva egymásnak a nyelvet.


Én tavaly kezdtem el aktívan levelezni külföldiekkel, akkor B2-es nyelvvizsgám van, azóta meglett a C1-es is. Viszont beszélek egy olasz sráccal, és olaszból kb B1 szinten vagyok, és nagyon sok mindent tőle tanultam el.


Gondolom nem atomfizikáról szeretnél beszélgetni, hanem társalgási szinten.


A Global Penfriends ( [link] ) oldalon például mindenféle nemzetiségű emberrel beszélhetsz, a "language learning" keresővel pedig kifejezetten olyanokat találhatsz, akik szívesen segítenek a nyelvtanulásban, vagy éppen hogy ők kérnek segítséget.

2019. okt. 17. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!