Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » 23tól -28 éves férfiak milyen...

Thepityu kérdése:

23tól -28 éves férfiak milyen életetek van? Hogyan éltek, mit dolgoztok, mik a célok, micsinaltok munka után?

Figyelt kérdés

(26F)A kérdés azért mert nem találom a helyemet .

Együtt voltam egy lánnyal 7evet ,ebből 1.5 egyutt laktunk pesten.Hajtottam a penzt,melette motor.Közbe a haverjaim megallapodtak és egyedul maradtam.Jelenleg külföldön dolgozom,és semmi nem vár otthon.

Öröm az ürömben hogy jó szakmám van,barhol talalok melót hamar,van kb 3millam de semmi targyat nem tudok ami boldogítana és nem tudom mi hiányzik.

Talán pesten egy albi,egy ottani meló,csajozgatni gondtalan szingli életet élni.



2019. okt. 19. 18:57
 1/3 Recs László válasza:
100%
Régen történt ugyan, de pont 23 évesen nősültem. vidéki városban lakom most is ugyan ott ahol lakhatási kényszerből 23 évesen elkezdtem építkezni.Napi 8 ó munka, utána irány a telek sok sok saját munka, haveri segítség otp kölcsön 25 éves koromra saját házam lett és a kórházból oda vittem haza első gyermekemet. Tűzz ki célt és valósítsd meg azt!!!
2019. okt. 22. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Mondták sokan ezt.

De még gyerekneknérzem magam jelenleg.

A poén az hogy éltem már ennél felnőttebb életet fiatalabban.

2019. okt. 22. 19:45
 3/3 anonim ***** válasza:
Szia. Én sem találom a helyem. Családi cégben dolgozok muszájból éjjelente apunál 4órát. Nyűglődök a nyelvtanulással mert hiába lesz meg a diplomàm nem lesz könnyebb az életem..tapasztalat nélkül.
2019. nov. 10. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!