Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Zuhanyzás közben szoktátok a...

Zuhanyzás közben szoktátok a csempére fújni kézzel az orrotok, illetve pisilni?

Figyelt kérdés
Ha igen, az előbbit hogyan? Kis vizet felszívtok az orrotokba is úgy fújjátok rá?

2019. okt. 31. 10:09
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
81%
Pfújjj
2019. okt. 31. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
80%
Én még bele is recskáztam tiniként
2019. okt. 31. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
34%
Hogy tudtok belepisilni? Tessék előtte elmenni wc-re! Arra nem gondoltok, aki majd utánatok megy tusolni? Legalább ennyire tiszteljétek már a másik embert is!
2019. okt. 31. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
51%
Brunz simán. Lehet szörnyűlködni.
2019. okt. 31. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
15%

Én a csapba is belepisilek,ha foglalt a slozi.

Meg az előző lakhelyemen ( Szociális bérlakás ) amikor úgy meg voltam fázva,hogy dőlt a takony az orromból,és lusta voltam kikelni az ágyból,meg annyi takony volt az orromban,hogy bele sem fért a zsepibe,akkor ruszki módra jól megküldtem,azt csattant a falon,meg fröcsögött mindenfelé.

Később mikor volt egy uv lámpám és bekapcsoltam,akkor láttam ezeket a takony csíkokat a falon,szép zölden fluoreszkáltam még pár év múlva is a falon.

Most,hogy már leadtam a lakást,azért kíváncsi lennék,hogy milyen volt átfesteni a fickónak aki csinálta.

Vagy ha nem festettek azóta akkor fluoreszkálnak e még a takony csíkok a falon..

2019. okt. 31. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
62%

#3 Pedig rengeteg vizet lehet ezzel spórolni egy hónapban, mivel nem kell lehúzni a wc-t, nézz utána hogy mennyit.

A pisi addigra százszor lemosódik, de mivel a vizelet steril, amúgy sem lenne senkinek semmi baja tőle.

2019. okt. 31. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
#3 & #6: Én olyan szempontból is megközelítem, hogy így nem csak a pénztárcának, hanem a bolygónak is segítek. Kevesebb édesvíz megy a pocsékba.
2019. okt. 31. 10:26
 8/12 anonim ***** válasza:
42%
Jó oké, ebben igazatok van, de akkor legalább takarítsátok át magatok után, ha mással nem is, de legalább áttusolással. Úgy már más.
2019. okt. 31. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
38%

Ezzel amúgy szinte semmit nem segítesz a bolygónak !

Max csak a tudat benned,hogy legalább megpróbáltad,de felesleges.

Nem ezzel kellene kezdeni a környezett védelmet,és főleg nem a civil embereknek.

Amúgy meg az sem jó,ha kevesebb víz áramlik a csövön a spórolás miatt,mert akkor meg bepunnyad a víz,csöveknek sem jó,meg a vízminőségnek sem.

Erre max az a jó megoldás,hogy a wc vize az esővízzel működik.

2019. okt. 31. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Fuuj, nem.
2019. okt. 31. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!