Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Lenne pár kérdésem a börtönnel...

Lenne pár kérdésem a börtönnel kapcsolatban?

Figyelt kérdés

A börtönben hánykor kell kelni és úgy kb hányan laknak egy cellába? És aki nem dolgozik ott bent az mit tud csinálni egész nap? Meg amúgy női börtönbe lehet sminkelni meg ilyenek mert amúgy szarul néznék ki. És, hogy a zuhany közös ugye, de mi van ha nincs meleg víz akkor is kötelező vagy ez hogy van? És lehet zenét hallgatni mp3ról vagy valami?

Egyébként bocs a sok kérdésért, de ez engem nagyon érdekel.


2019. nov. 1. 00:17
 1/8 anonim ***** válasza:
66%

10 körül ágyba hozzák a reggelit, majd ha nincs kedved dolgozni, választhatsz a wellness vagy a fitness között. Ezután pedig az általad választott zenét hallgatva a dutyi kozmetikusa kisminkeli az arcod.

Nem rossz élet ez!

2019. nov. 1. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
83%

Mp3 es fulhallgato tuti tilos. Ez nem szalloda, fulhallgatoval meg elszorithatnad valaki nyakat

Nem tudom milyen a bortonben, sminkelni szerintem nem lehet

A kelest nem tudom de ismerek egy munkahelyet ahol rabokat is foglalkoztattak. Ok reggel 6 kor mar dolgoztak.

2019. nov. 1. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
2019. nov. 1. 03:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 hírnök ***** válasza:
81%

Aki oda bemegy idegroncsként jön ki.


Nem ajánlom. Fizesd be a büntetést

2019. nov. 1. 03:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
49%
Azt látva milyen jól elvannak bent a bűnözők. Ez nem börtön. Hiszen ott is tökéletesen elvannak. A halálbüntetés sokkal jobb lenne.
2019. nov. 1. 05:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
41%

Utolsó, azért a norvég börtön meg a halálbüntetes között azért van néhány fokozat.

Kérdező, ha érdekel a téma az Orange is the new black sorozatot neked találták ki (igaz, amerikai).

2019. nov. 1. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Aztak...😂😂😂
2019. nov. 1. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 subrette ***** válasza:
Ha ki akarod próbálni a börtönt: nézd meg ezt: cuffedinuniform.com bal oldalt kattints ide: prison girls
2019. nov. 1. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!