Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Emberek » Egyéb kérdések

A kérdés

Az abortusz-ellenesek vagy az abortusz-pártiak vannak többen Magyarországon?

Keress kérdéseket hasonló témákban: statisztika, vita, társadalom

2019. nov. 1. 20:56  Privát üzenet  

A válaszok
Mit kezdesz a kapott információval?

A válasz 39%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 58%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/6Időpont 2019. nov. 1. 20:59 Privát üzenet
Szerintem az abortusz pártiak, csak az ellenesek többet hangoztatják.

A válasz 90%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 80%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/6Időpont 2019. nov. 1. 21:09 Privát üzenet

A katolikus egyház szerint az abortusz bűn. Csak a nőket felejtik el megkérdezni, hogy ők mit szeretnének. Szóval ennyit arról, hogy kinek van joga beleszólni abba, hogy egy nő mit kezd a testével. A lélek kb. csak csecsemőkor környékén kezd stabilan a testhez kötődni, a jog szerint pedig nincs is semmiféle joga a magzatnak - még az élethez sincs joga.

És akkor még nem beszéltünk a nemi erőszakból fogant kis moXcskokról.

Mindig az ellenzi az abortuszt, aki nem a nőkkel törődik, hanem a hangzatos ideák mögé bújtatott önnön hatalmával és önzésével.

A válasz 93%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 60%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/6Időpont 2019. nov. 1. 21:13 Privát üzenet
Szerintem azok akik abortusz partiak ha erre szükség van. A rikácsoló, valláskárosult abortuszellenesektől hülyét tudok kapni. Felőlük akár ha valaki 15-16 évesen teherbe esik az nyugodtan szülje meg a kolket, nem érdekes hogy tönkre teszi az életet ezzel hisz tanulni nem tud gyerek mellett. Abortuszellenesek pont a felelőtlenséget propagálják.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 67%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/6Időpont 2019. nov. 2. 10:52 Privát üzenet
A döntéspártiak. Csak az ab-ellenes csőcselék hangosabb.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 69%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/6Időpont 2019. nov. 3. 19:41 Privát üzenet

Hülyén hangzik, hogy abortusz-párti... Inkább döntés-párti.

De szerintem ez van többségben. Hál' Istennek én még nem találkoztam a való életben abortusz-ellenes emberrel. Nem is szeretnék soha az életben.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 75%-ban hasznos válaszokat ad.
# 6/6Időpont 2019. nov. 4. 09:22 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Hogyan lehet Magyarországon az a Momentum a 3. legerősebb párt, ami azokat nyugati liberális értéket képviseli, amely itthon korábban soha nem volt népszerű (feminizmus, pride,...
Jó ötlet lenne a gumi óvszer adó és a fogamzásgátló adó? Több gyerek születne Magyarországon?
Szerintetek fog változni az abortusz-törvén Magyarországon?
Az abortusz legális Magyarországon?
Szerintetek milyen következménye lenne, ha Magyarországon betiltanák az abortuszt?
Magyarorszagon elerheto e az abortusz tabletta, es ha igen, akkor melyik klinikan? Esetleg dokit tudnatok e ajanlani?

Kérdések az Emberek rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2020, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!