Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Az abortusz-ellenesek vagy az...

Az abortusz-ellenesek vagy az abortusz-pártiak vannak többen Magyarországon?

Figyelt kérdés

2019. nov. 1. 20:56
 1/6 anonim ***** válasza:
45%
Mit kezdesz a kapott információval?
2019. nov. 1. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
89%
Szerintem az abortusz pártiak, csak az ellenesek többet hangoztatják.
2019. nov. 1. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
85%

A katolikus egyház szerint az abortusz bűn. Csak a nőket felejtik el megkérdezni, hogy ők mit szeretnének. Szóval ennyit arról, hogy kinek van joga beleszólni abba, hogy egy nő mit kezd a testével. A lélek kb. csak csecsemőkor környékén kezd stabilan a testhez kötődni, a jog szerint pedig nincs is semmiféle joga a magzatnak - még az élethez sincs joga.


És akkor még nem beszéltünk a nemi erőszakból fogant kis moXcskokról.


Mindig az ellenzi az abortuszt, aki nem a nőkkel törődik, hanem a hangzatos ideák mögé bújtatott önnön hatalmával és önzésével.

2019. nov. 1. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
88%
Szerintem azok akik abortusz partiak ha erre szükség van. A rikácsoló, valláskárosult abortuszellenesektől hülyét tudok kapni. Felőlük akár ha valaki 15-16 évesen teherbe esik az nyugodtan szülje meg a kolket, nem érdekes hogy tönkre teszi az életet ezzel hisz tanulni nem tud gyerek mellett. Abortuszellenesek pont a felelőtlenséget propagálják.
2019. nov. 2. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
A döntéspártiak. Csak az ab-ellenes csőcselék hangosabb.
2019. nov. 3. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
82%

Hülyén hangzik, hogy abortusz-párti... Inkább döntés-párti.

De szerintem ez van többségben. Hál' Istennek én még nem találkoztam a való életben abortusz-ellenes emberrel. Nem is szeretnék soha az életben.

2019. nov. 4. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!