Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Attól már ribinek számít egy...

Attól már ribinek számít egy csaj, ha úgy érzi néha, ki kell engednie a gőzt, és ezért elmegy bulizni, ahol előfordul néha 1-1 smaci a srácokkal? Inkább, mint szürke kisegérnek lenni, nem?

Figyelt kérdés
2019. nov. 2. 23:43
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
84%
Hat...vagy onertekelesi problemak vagy lelkidolgok allnak a hatterben ha igy akarod kiengedni a gozt.. hogy csokolozol ossze-vissza... vagy tini vagy es rossz helyre ment a kerdes
2019. nov. 2. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
78%
+ attol ha valaki nem csavozik es bulizik attol szurke kiseger? Vagy inkabb kinotte a bulizast es tobbre vagyik? Uristen most mar biztos hogy 20 alatt vagy es rossz helyre kerult a kerdes
2019. nov. 2. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
74%
Ha kapcsolatban hűséges akkor pont nem zavar, hogy mit csinál ha szingli.
2019. nov. 2. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
0%
Hmmm brékó brékó ;)
2019. nov. 2. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
52%

Most megerősítésre vágysz?

Amúgy meg mindenki azt csinál, ami akar.

De, azt nem értem, hogy miért kell smárolni is? Levezeted a bulival a feszkót, jól érzed magad, iszol is valószínűleg aztán kész. Szerintem a csók egy intim dolog. Mindenkivel csak nem fog az ember. Vezesd le a feszkót, tombold ki magad, a "smacit" pedig hagyd meg azoknak, akiket meg is ismersz. Szerintem.

2019. nov. 3. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
86%
Aki buliban nem “smárol” 1-1 idegennel, akkor az már szürke kisegér? :) elég nagy a baj, ha te ettől tartod magad “érdekesnek” vagy “izgalmasnak”. Szerintem a bulizni járó egyedülállók kb.98%-ával biztosan előfordult már ilyen, amiről írsz. De ettől még te is lehetsz ám rohadt unalmas, vagy inkább szánalmas. A gondolkodásmódod miatt.
2019. nov. 3. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
62%

Igazad van xDDDD

Csináld csak. Aztán ne csodálkozz, hogy majd rajtad is csak levezetik a gőzt és ágyas pajtinak kellesz valakinek, semmi többnek.

2019. nov. 3. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
82%
Attól lesz ribi valaki hogy azt képzeli, ettől lesz érdekes, nem pedig egy szürke kisegér.
2019. nov. 3. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Hát az h ha elmész buliba kicsit szórakozni nem baj, az h random emberekkel smárolsz funbol annál inkább. Attól hogy ilyet csinálsz még lehetsz szürke, nem mintha ezek után bármivel több vagy kevesebb lennél egy olyan lánynál aki szerinted szürke kisegér. Meg ez a szürke kisegerezés mintha olyan borzalmas rossz lenne miközben a ribiskedés tényleg jobb. Szóval nem, nem jobb sőt. De azt csinálsz amit akarsz, ha neked ez így jó csak hajrá a te életed. Nem feltétlen teszed tönkre bár még az is lehet, de ez megint csak nem a mi dolgunk. Kellenek amúgy is az egy éjszakás lányok a világnak.
2019. nov. 3. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Nekem teljesen mindegy ki mit csinál,ahogy érzi az ember, számomra az a fontos hogy jól érezze magát az ember, ha jól érzi magát akkor semmi gond, másokkal meg nem kell foglalkozni,hiszen csak egyszer élünk,egyedül már csak az élményeket maradnak meg és vihetjük magunkal bárhová.
2019. nov. 3. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!