Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit lehet csinálni az internet...

Mit lehet csinálni az interneten kívül? Le akarok szokni róla.

Figyelt kérdés

Tudom, hogy egy Z generációs kis kö csög vagyok, aki az interneten nőtt fel, de nem tehetek róla, ebbe születtem bele :D


Viszont azt vettem észre, hogy eléggé lehúz, elveszi az önbizalmamat. A Messengert meghagynám, szeretnék beszélgetni a barátaimmal, de se gyakorizni se Facebookot görgetni nem akarok. A hülye netes cikkeket se akarom olvasni, tehát annyiban használnám, hogy utána nézzek valaminek, ami érdekel, meg filmeket, sorozatokat néznék. Még az Instagramon gondolkozom, mert ott nem követek szándékosan olyat, akitől elmenne az önbizalmam, de néha csak szembejön 1-2 irigylésre méltó ember :/


Csak nem tudom, mit csinálhatnék helyette, mert az edzésen meg a barátaimmal való találkozón kívül tényleg csak a netet böngészem...


Köszi előre is az értelmes tanácsokat! :)


2019. nov. 7. 17:51
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:

:DDD Imádlak titeket!


Amúgy hetero nő vagyok, nem akarok nőket követni, bár maszturbálni én is tudnék a villamoson és lehet tetszene is valakinek.

2019. nov. 7. 18:02
 2/13 anonim ***** válasza:
72%
Ha van bármi, ami érdekesnek tűnik számodra és kipróbálnád, akkor itt az ideje nekivágni, rosszabb esetben max tanulsz valami újat, jobb esetben kapsz egy új hobbit. ;) Édesszájú vagy? Nézz ki recepteket, tanulj meg sütni és tortát díszíteni, kísérletezgess. Szereted a jó kajákat? Minden héten inkass be egy nemzetközi konyhás napot, amikor ráböksz egy országra és elkészítesz egy helyi receptet. Szeretsz a természetben lenni? Keress a környékeden túraútvonalt, vagy bármilyen olyan helyet, ahol még nem jártál, de megnéznéd és menj el. Szeretsz olvasni? Menj el a helyi könyvtárba és kölcsönözz ki valamit, lehetőleg egy könyvsorozat első kötetét, hátha beszippant. Van kézügyességed vagy épp csak szeretnéd, ha lenne? Rajzolj, fess, kötögess, makettezz. Szereted a zenét? Vegyél egy hangszert és tanulgass rajta játszani. Egy csomó ötletet találhatsz a neten, ha erre használod facebook görgetés helyett :)
2019. nov. 7. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
79%

Több házimunka, esténként járj el sétálni, olvass új könyveket, tanulj nyelvet. Találkozz többet a barátaiddal.

Egyébként érted a problémád, szerintem az is elég, ha ezt a sok megbetegítő oldalt kiiktatod, és keresel valami építőt, mert hidd el ilyen is van a neten, csak meg kell találni és akkor nem kell leszoknod. Így nem fognak szembejönni veled azok, akiknek zárt osztályon lenne a helyük az internet helyett.

2019. nov. 7. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Mármint értem a problémád...
2019. nov. 7. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
68%

Gondold át, milyen tudományterületről, mi érdekel. Olvass utána, járj könyvtárba, találj hobbikat, melyeket emberekkel együtt tudsz csinálni, bármilyen alkotó kreatív tevékenységet, akár túrát akár bármit, de lehet valamilyen tudománykhz kapcsolódót is keresni.

Próbáld ki az origami-t, vagy bármit. Süss-főzz, bármi ami megfog, energiával tölt fel. Nem azért írtam utóbbiakat, mert "célozni akartam rá hogy ezek bizony női szerepek", nem volt semmi ilyen szándékom benne, van olyan, akit ez fog meg. Keress érdeklődésednek megfelelő csoportokat és már közös érdeklődésetek is jó alap lehet ismerkedésre, társaságra.

2019. nov. 7. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Feltetted kérdésed, tehát írni tudsz.

Így tehát olvasni is, Tedd azt!

2019. nov. 7. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Olvass , fejts rejtvényt, sportolj. Később írok többet.
2019. nov. 7. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Miért törölték a kettes komit? :(


Köszi a válaszokat, hasznosak :) Lassan mar azt se tudom, milyen érzés könyvet olvasni...

2019. nov. 7. 19:09
 9/13 anonim ***** válasza:
0%
Engem is olvashatsz, jobb vagyok egy konyvnel.
2019. nov. 7. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
34%

Fedezd fel a környéket, utazd be a kis hazánkat, van diákod használd ki amíg lehet, mert utána eléggé rossz érzés lesz a dupláját fizetni, vonatozt körbe a balatont ahol jól lehet látni az északi park ott még nincs be építve, közvetlenül mellette megy a vonat Tapolcáról-Székesfehérvárra személy vonattal menj,olvass,találj ki valami újat amit később tudsz foradalmasítani mit a rubint kocka Stb..

Ha szeretnél utazni az országon belüli szívesen adok tanácsot, hidd el nekem jobb diákkal utazni mint venni egy egész jegyet, legalább is szerintem.

2019. nov. 7. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!