Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Bõrtonbõl szabadultak. Hogyan...

Bõrtonbõl szabadultak. Hogyan éltétek meg az elsõ 1-2hetet amikor. Ujra szabadok lettetek? Mi volt az elsõ

Figyelt kérdés
Koszonom.

2019. nov. 11. 08:37
 1/7 anonim ***** válasza:
29%
SZerintem ők nem neteznek.
2019. nov. 11. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Miert nem?
2019. nov. 11. 09:13
 3/7 anonim ***** válasza:
39%
Urulógushoz kellett menni. Sürgösen.
2019. nov. 11. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
77%

Egy falumbeli férfinek a betörés volt az első,úgy hogy megint vissza került.

Azóta megint kint van, viszont ugyan úgy betört valahova, ès vissza kell vonulnia megint.

2019. nov. 11. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
71%

Az elsô 1-2 hét nagyon jó volt. Maga a szabadság, meg a család is elég támogató volt, lubickoltam a sok figyelemben, amit kaptam, segítettek munkát szerezni, csomót beszélgettünk, többet mint gyerekkoromban, szóval nagyon jó volt. Ez adott egy elég nagy lendületet az újrakezdéshez.

Aztán ez lassacskán kifújt. Mindenkit elkapott a gépszíj, egyre több munka, egyre kevesebb közös program... Lassan visszatértek a dolgok a régi kerékvágásba.

Szàmomra újra egyre vonzóbbá vált a gyors pénzszerzés, a drogok, a balhés társaság, a csavargás... Most megint van egy ügyem folyamatban, valószínûleg megint el fognak ítélni.

2019. nov. 11. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Utolsó ebbolmennyi igaz?
2019. nov. 12. 19:55
 7/7 anonim ***** válasza:
4%
Járhattam pszichológushoz. Az ánuszom is műteni kellett. Még ma is rémálmok gyötörnek.
2019. nov. 21. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!