Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi volt a legnagyobb "arcon...

Mi volt a legnagyobb "arcon csapás", amit az élettől kaptatok?

Figyelt kérdés

Negatív motivációkat keresek pl.

Beszólások a külsőre a túlsúly miatt

Rosszul sikerült vizsgák

Elszalasztott lehetőségek vagy párkapcsolatok

Stb.


18L


2019. nov. 12. 17:33
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

3 éve lassan, amikor 26 voltam meghalt az 56 éves anyukám, aki 12 évig küzdött a daganattal. Anyával nagyon, de nagyon közel álltunk egymáshoz. Máig alig dolgoztam fel a történteket.


29N

2019. nov. 12. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
81%
Beszólások túlsúly miatt? Rosszul sikerült vizsgák? Ezek neked arcul csapások??
2019. nov. 12. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Gonosz mostohaszülők bántalmazása. Testvérem skizofrén betegsége. Röviden és tömören.
2019. nov. 12. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

12 évesen megerőszakolt egy férfi, ami miatt psichiátriára kerűltem,2 évre

Majd 15 évesen lett barátom aki akaratom ellenére letepert..majd megvert,és meg is csalt.


Anyám öngyilkos lett,mert elváltak apámtól és az új párja megcsalta,és kirabolta. A házat pedig elvitték a fejünk felöl.


Utánna megint lett egy párom aki azt mondta segít rajtam,és szeret de kihasznált a pasi a pénzért meg szintén megcsalt és lelkiterrorizálni kezdett.


Többnyire ez az eseménysor volt a legnagyobb pofon.

2019. nov. 12. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Feleségem fiatalon meghalt egy balesetben, pont amikor már a babát terveztük.

Egészséges életmódom ellenére volt 3 infarktusom.

Na ezek után szarok az egéséges életmódra, meg ugy általában mindenre.

2019. nov. 12. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
52%
5 voltam mikor kiderült, hogy rossz a szemem, akkor meg is műtötték, tini koromban egy lézerklinikán azt mondták ha 18 leszek megcsinálnák, 18 évesen azt mondták várjunk még egy kicsit. Visszamentem 2 év múlva, akkor a következő hangzott el: "tudom, hogy durva ilyet mondani egy húsz évesnek, de talán 20 év múlva már fejlódik majd annyit a tudomány hogy az ilyen szemeken is lehet majd segíteni mint a tiéd“ — gyönyörű pillanat volt, mondhatni egész életemben arra vártam hogy végre lássak az a k b a sz o tt szemüveg nélkül amit mindig is iszonyatosan gyűlöltem, erre... Ott fel is adtam az egészet
2019. nov. 12. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Hiába küzdök, tanulok, nem sikerül olyan munkát találni, ami nem alulfizetett és nem érettségivel betölthető.

Túl vagyok sok-sok év tanuláson, közben persze magamon és a hozzáállásomon is rengeteget változtattam: fellépés, kiállás, önbizalom.

Tavaly nyáron úgy tűnt, hogy megtaláltam, ami érdekel. Nagyjából azóta nem volt életem! Mégis még hónapokat, éveket kellene ugyanígy tanulnom, hogy se párkapcsolat, baráti programok, sport alig és lassan hitelt kellene felvennem a megélhetésemre. Ezek után ESETLEG TALÁN sikerülni elhelyezkednem benne.

Viszont szerintem ennyi szenvedésért nem éri meg...


Az utóbbi pár évben olyan vagyok, hogy az egyenes utcán kinő pont előttem egy pukli, hogy legyen miben elesnem.



# 5


Uuuhh... Az elsőre főleg, de a másodikra se... Erre nem lehet már mit mondani.

2019. nov. 12. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
0%
Apu csak egy városrészt vett nekem, kocsiból sem automata váltósat kaptam :(
2019. nov. 12. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
eleve az, hogy sérülten születtem. Aztán a személyiségemből adódóan kihasználhatóvá váltam.
2019. nov. 12. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
34%

#5

Infarktust okozhatja a stresszes életvitel. Szerintem a feleséged halála miatt rettentően sokkos idegállapotba kerültél, amit szerintem azóta se dolgoztál fel.

Ennek lehet a következménye az infarktus.


De ha lesz..rod az egészségedet, akkor tovább növeled az esélyét a következőnek, ami akár végzetes is lehet.

A te dolgod, de gondolom a feleséged nem ezt szeretné.

2019. nov. 12. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!