Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Nem tudom ki vagyok?

Nem tudom ki vagyok?

Figyelt kérdés
Nem tudom magamról hogy ki vagyok igazából,hogy milyen ember vagyok.Amikor a tükörbe nézzek olyan mintha egy idegent látnék.
2019. nov. 15. 19:49
 1/7 anonim ***** válasza:
Ezek szerint nem tudod.
2019. nov. 15. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
16%
Hmmm mikor begombázok akkor szokott ez eszembe jutni. De egyébkén is kivagy ok én ? Ez egy örök kérdés válasz nélkűl.De valószínű h az örökévaló más evidens válsz nincs :)
2019. nov. 15. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Az nem baj,ha nem tudod ki vagy.

Elég ha azt tudod ki akarsz lenni.

Ha tükörbe nézel azt lásd,aki akarsz lenni.

2019. nov. 15. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudod.
2019. nov. 15. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
64%
Az élet egy játék és színész benne minden férfi és nő. Játszd a szereped és akkor leszel önmagad
2019. nov. 15. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Deperszonalizáció gyanus

Egy pszichologust felkeresnék a helyedbe

2019. nov. 15. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Mert ki vagy? VAgy ki szeretnél lenni?


Az aki vagy mindig csak egy szerep. Nő vagy (esetelg férfi), gyerek, dolgozó, tanuló, gyalogos, autós, szerető, gyűlölő. Ezek mind szerepek, aki valójában vagy az ezek mögött található, de nem igazán fogalmazható meg, a nyelv nem erre való. Azt inkább csak érezni fogod tudni előbb-utóbb

2019. nov. 16. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!