Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek mennyire igaz az,...

Szerintetek mennyire igaz az, hogy amilyen tulajdonságokkal rendelkezel, olyan tìpusú legjobb barátokat fogsz magad körè gyűjteni?

Figyelt kérdés
2019. nov. 20. 08:05
 1/4 anonim ***** válasza:
Volt szerencsém ezt megtapasztalni egy közösségben.
2019. nov. 20. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Van egy mondás: madarat tolláró, embert barátjáról. Kb erről szól
2019. nov. 20. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Van benne igazság, de szerintem ha van az emberben akarat, akkor ezen tud változtatni, szelektálni.
2019. nov. 20. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

en az evek alatt nagyon sok valtozason mentem keresztul es nagyon sok barat ment/jott az eletemben

visszagondolva, amikor ittam, drogoztam, csupa olyan barataim voltak akik ezeket csinaltak es mikor kezdtem erezni, hogy ez igy nem jo, valtoztatni kene, akkor szepen lassan ezek a baratok ellenem fordultak, mert naluk nem jott el a valtoztatasi inger

eloszor sajnaltam, mert azt hittem jo baratokat veszitek el, de igy tizenev tavlatabol visszagondolva mar nem banom, hisz ok ugyanott vannak, mint en anno, tovabbra is a buli, az esztelen cuccozas, stb.

nem tudom hogy ez mennyire "tulajdonsag" fuggo, hanem inkabb attol fugg mik a celjaid, a vagyaid es mennyire vagy tisztaban veluk es mennyit mersz kockaztatni, hogy az almaid valora valtsd

volt egy gyerekkori almom, amit felnott fejjel sikerult megvalositani (eleg draga hobbi), de sikerult es olyan uj baratokra tettem szert, akik sokkal klasszisabbak, celratorobbek, akikrol peldat tudok venni

mikor feszen visszanezem a regi csapatot, elszomorodok, hogy ok meg mindig ott tartanak, mint tizeneve, es elszornyulkodok, hogyha akkor nem lepek ki, most en is ott tartanek

2019. nov. 20. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!