Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Az instagram nak tulajdonképpe...

Az instagram nak tulajdonképpen mi a lényege?

Figyelt kérdés
A Facebookon is lehet képet megosztani.
2019. nov. 22. 20:07
 1/6 anonim ***** válasza:
85%
Tumblr-nek, snapchat-nek mi a lényege?
2019. nov. 22. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
80%
Villogni a dizájner cuccaiddal, a szépséges, agyonsminkelt külsőddel, meg a szüleid kocsijában fotózkodni, hogy bebizonyíthasd magadnak, és a világnak, hogy te is érsz annyit, mint az összes többi kirakatbaba.
2019. nov. 22. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
86%

A facebook leginkább kommunikációra épít, másokkal való kapcsolattartásra, életélményeid megosztására ha erre igényed van.

Az instagram inkább képekre épít és sokkal hirdetésorientáltabb. Kevésbé közvetlenebb mint a facebook, kevesebb adatot tudhatnak rólad mások, nem ismerősi csak követési viszony van. Ha vizuális történetmesélő valaki, vagy promózni szeretne valamit, ez inkább az ő terepe.


Persze boldog boldogtalan csak azért van fent mert ha mindenki fent van akkor ők is legyenek már, de az kinda alapvetőnek mondható különbség ez lenne szerintem.

2019. nov. 22. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a magyarázatot
2019. nov. 22. 20:34
 5/6 anonim ***** válasza:
Egyetértek a 3. válaszolóval. Egyébként én a rajzaim megosztására is szívesebben használom az Instát.
2019. nov. 22. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Metionin ***** válasza:
Ott a képeken van a hangsúly. Én is rajzok megosztására használom.
2019. nov. 23. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!