Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Semmit sem változik a világ?...

Semmit sem változik a világ? Minden olyan mint mondjuk 2008-ban.

Figyelt kérdés
Hihetetlen de nem változott semmi. Ugyanis néztem 2008-ban készített videóimat amiket telefonnal készítettem. Tisztára mintha semmi sem változott volna. Ráadásul akkor gyerek voltam.

2019. nov. 23. 12:56
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem. Akkor jobb volt.
2019. nov. 23. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

#1

Nem!! Minden ugyanolyan tisztára.

2019. nov. 23. 13:09
 3/9 anonim ***** válasza:
Nem. Gyurcsány annyival jobb hogy neki nem Orbán Viktor a neve.
2019. nov. 23. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

#3

A kérdésemnek semmi kőze a politikához.

A világ , az emberek ugyanolyanok.

Sokszor úgy tűnik hogy mintha csak pár év telt volna el főleg mikor vissza nézem a videókat.

2019. nov. 23. 13:17
 5/9 anonim ***** válasza:
Igen ez érdekes, hogy pl. 1988 és 2008 -as zenék között a különbség ég és föld viszont 2008 és 2018 között szinte semmi. De ugyanez elmondható pl. a készített fényképekről. Nyilván ennek az az oka, hogy már akkor is elérték azt a minőséget aminél a jobb minőséget az emberi szem már érzékeli. Ugyanakkor valóban ezek az évtizedek kevésbé markánsak. pl. 60'70'80'-as évek nangyon jóll elkülöníthetők a technológia,divat, zene területén. De pl. a dinoszauruszok évmillióikig éltek úgy hogy nem sok minden változott. :)
2019. nov. 23. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

#5

Teljesen igazad van.

2019. nov. 23. 13:24
 7/9 anonim ***** válasza:
Sokminden megváltozott. Csomó jó hely nyílt, a városkép is változott, lehet hogy az a kert ahol te a videódat csináltad az azóta nem változott. Vannak ilyen sarkok a városban vagy képkivágások is akár amik talán még 30 éve is így nézett ki. De akkor kicsit mozdulj ki, nyisd ki a szemed, és nézz pl tükörbe. :D
2019. nov. 23. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
De egyébként tévedés ez is: A régi iphoneknek pl a maihoz képest baromira látni hogy mennyivel rosszabb minőségben készítettek fényképeket. Persze ezt csak mai szemmel látni.. ;)
2019. nov. 23. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

#7

Képzeld nézek tükörbe és mivel 22 éves vagyok ezért tök fiatalnak tartom magam.

2019. nov. 23. 15:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!