Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Megérne most elkezdeni a...

Megérne most elkezdeni a jogsit, vagy várjak vele új évig?

Figyelt kérdés
Sziasztok, azon gondolkodom, hogy a jogsit most még megéri elkezdeni így az ünnepek előtt, vagy várjam meg vele az új évet?
2019. dec. 15. 09:01
 1/4 anonim ***** válasza:
ez a 2 hét nem oszt nem szoroz
2019. dec. 15. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Idén vizsgázni már biztos nem fogsz kreszből.

Viszont ha e-learning oktatást választasz, akkor nyugodtan iratkozz be most, azt otthon tudod csinálni.

2019. dec. 15. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Eü tanfolyamot már lekésted, mert az általában 2 hét szokott lenni. De a jövő héten simán be tudsz menni egy autos iskolába és befizetni a kresz tanfolyamot. Ha jol emlékszem 35000 forint volt (2 éve csináltam a jogsit, azota lehet drágult)
2019. dec. 15. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Minél hamarabb kezded annál jobban jársz. Én bár 10éve Januárban nagy hóban vizsgáztam. A vizsgabiztos azt mondta,hogy ez inkább túlélőtúra mint vizsga. Ráadásul a hó sem volt eldurva. Nekem egy jó emlék. Utána évekig nem volt autóm, de a haverokat én vittem szóval leszoktam az ivásrol. 20évesen🙂
2019. dec. 15. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!