Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek mit tegyek?

Szerintetek mit tegyek?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Nagyon szomorú dolog történt életemben...sajnos a nagymamám műtötték de már csak gépek tartják életben..megfog halni folyamatosan állnak le a szervei ..mi együtt is éltünk. Sajnos tudom,hogy meg fog halni de nagyon nehéz nekem ezt elfogadni, minden ő rá emlékeztet még él de már nincs tudatánál ..nagyon hiányozni fog és már most hiányzik és nagyon nehezen élem ezt meg :/ kérlek adjatok tanácsot ilyen helyzetben mit tudnék tenni ? Voltam.bent nála kórházban, muszáj volt látnom őt. Végtelenül szeretem és boldog vagyok,hogy én lehetek unokája. És bízom benne,hogy ő ezt tudja. Kérlek segítsetek,hogy lehet ezt feldolgozni? Köszönöm válaszokat



2019. dec. 15. 17:40
 1/4 anonim ***** válasza:
Sokan, köztük én is átéltem már ezt, de nekem még elbúcsúzni sem volt lehetőségem. Nincs rá gyógyír, gondolj a szép emlékekre, és az idő helyre hoz mindent. Kitartás!
2019. dec. 15. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm és sajnálom ami veled történt :( neked is kitartást kívánok
2019. dec. 15. 17:47
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Részvétem. Nekem egyszerre halt meg a feleségem, és a gyermekem egy balesetben. A gyászt csak az idő gyógyítja. Teljesen még az sem, de enyhülni fog a fájdalom. Ha majd nem lesz, akkor gondolj rá sokat, őrizd meg a szívedben.
2019. dec. 15. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Hú, nagyon sajnálom! Szerintem, amíg él, mégha nem is reagál, minden alkalommal mondd el neki, hogy mennyire szereted, amikor meglátogatod! Mert lehet, hogy hallja, érzékeli, legalább tudat alatt, és nagyon sokat jelent neki.

Nekem szörnyű volt, hogy amikor elvitték a kórházba a nagymamámat, nem tudtam, hogy milyen súlyos az állapota, és nem is tudtam tőle rendesen elbúcsúzni (14 éves voltam), mert azt hittem, másnap suli után úgyis meglátogathatom, de amikor hazajöttem a suliból, mondták, hogy meghalt. Nagyon rossz érzés volt, hogy amikor elvitték, nem mondtam neki, hogy mennyire szeretem. Ne hagyd ki a lehetőséget, amíg él.

2019. dec. 15. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!