Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Azért kaphattam meg a munkát...

Azért kaphattam meg a munkát mert akar tőlem valamit?

Figyelt kérdés

Egyik ismerősöm megkeresett egy állásajánlattal. Ő egy kisfőnök egy nagyobb vállalatnál. Jóval többet fizetnek mint a volt munkahelyemen, ezért váltottam. Mint utólag kiderült többet keresek mint a többi velem egy pozícióban dolgozók. Régen sokat beszélgettünk, meg udvarolgatott is pedig már akkor is volt párom. Már nagyon régóta nem beszéltünk. Többször észrevettem hogy néz, meg sokszor elég idegesnek tűnik a jelenlétemben. Néha meg mintha szándékosan nem nézne rám. Lehet hogy még mindig akar valamit?


L24



2019. dec. 15. 18:15
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
A leírtak alapján könnyen elképzelhető.
2019. dec. 15. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Igen. Inkább az a fő kérdés, hogy karácsonyi prémiumként mit vagy hajlandó bevállalni.
2019. dec. 15. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Valószínű igen, bár az sem lényegtelen, milyen végzettséged van, milyen végzettség kell ahhoz a munkához, mennyi munkatapasztalatod van. Így, hogy ezekről nincs információ, nehéz pontos választ adni.
2019. dec. 15. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
100%
Tuti,hogy meg akar ba...szni
2019. dec. 15. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Megvan a végzettségem az adott munkához, gyakorlatom nemigazán, mert részben csináltam a mostani munkámat.
2019. dec. 15. 18:25
 6/10 anonim ***** válasza:
Az is lehet, tudta, hogy neked megvan a végzettséget, és nem akart keresgélni embert. Mivel ismer, gondolta, megkér téged.
2019. dec. 15. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Neked fontos lenne ez az új munka? Nagyon jól jönne, ha annyival több lenne a fizetésed?
2019. dec. 15. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Tudta hogy milyen végzettségem van mert ismerjük már egymást egy ideje. Már váltottam munkahelyet, a pénz jóval több.
2019. dec. 15. 18:42
 9/10 A kérdező kommentje:
Eléggé fura ez a helyzet mert ő a közvetlen főnököm. Próbálok vele úgy viselkedni ahogy a többiek és próbálom tartani a távolságot nehogy azt higgyék van valami köztünk, mert néha túl figyelmes velem. Sokszor azt veszem észre hogy feszült a jelenlétemben.De most úgy vettem észre hogy igyekszik visszább venni.
2019. dec. 15. 18:57
 10/10 anonim ***** válasza:

Nem kell ebbe tobbet gondolni mint ami van. Ha tetszel neki, naes? Egy valamire valo no, minden masodik ferfinak tetszi.

de ezen kattogni hogy most azert engednek elore meg mosolyognak ram, esetleg kiveteleznek.. Ugyan!. tanuld meg az elet ilyen. Amit tehetsz, es akkor normalis vagy, hogy NEM ELSZ vissza ezzel ;). Ahogy egyebkent (ha tetszik egyes fiuknak itt vagy nem), sok no nem el vissza tetszesevel egy ferfival szemben....

2019. dec. 15. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!