Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek melyik a legjobb...

Szerintetek melyik a legjobb társasjáték? Nektek melyik a kedvencetek?

Figyelt kérdés

2019. dec. 22. 20:32
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
60%
25 vagyok, sajnos ritkán van alkalmam társasozni, mert sose ér rá mindenki egyszerre, de én az Activity-t szerettem, meg a ki nevet a végént
2019. dec. 22. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
60%
Az újabbak közül nekem a Fesztáv lett a kedvenc. Alapvetően a kompetitív stílus jön be, pl. Uwe Rosenberg játékai és a történelmi játékok, konrétabban small scale GMT-s játékok.
2019. dec. 22. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Sokan a legjobb a Catan telepesei, de a Dixit és a Blanko is a kedvenceim között vannak.
2019. dec. 22. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
nekem a concept és extivity..:)
2019. dec. 22. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
oh de rosszul írtam activity ...nézzétek el nekem, olyan napom volt, hogy nem csoda , hogy már írni sem tudok a fáradságtól..:D
2019. dec. 22. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Bang, riziko
2019. dec. 22. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Rummikub, Activity, Jenga és a klasszikus memória (ugye sok kártya közül meg kell találni a 2 egyformát)
2019. dec. 22. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Nekem a mars terraformálása a kedvenc, illetve az exit sorozat.
2019. dec. 22. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Kb. egy kezemen meg tudom számolni, hányszor társasoztam életem során, de azok közül, amikkel eddig játszottam, a Varázsfazék és az Activity a kedvencem (az utóbbi csak akkor, ha nem kell mutogatnom). Illetve egyszer játszottam egy olyat, ami az Activity-hez hasonló volt, de szerencsére nem kellett benne mutogatni, sem pedig rajzolni, hanem a táblán voltak ilyen általános dolgok, pl. színek, számok, épületek, alakzatok, stb. és a fogalmat, amit húztál, azokból kellett megalkotnod. Volt x db bábud és rá kellett rakosgatni azokra, amikből kijön és a többieknek ki kellett találni, mi az a fogalom. De nem emlékszem, mi volt a neve :/
2019. dec. 22. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 Oszkár, a pozsgafa ***** válasza:

Én főleg a kooperatív társasjátékokat szeretem, amikor a játékosok a játék ellen dolgoznak. Pl: TIME stories.

Ezeken kívül még nagyon szeretem a Catan telepeseit.

2019. dec. 23. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!