Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi volt neked 2019?

Mi volt neked 2019?

Figyelt kérdés

Tudom, még van 4 napod megváltoztatni az életed (és ezzel együtt az idei évedet is), de úgy gondolom, az emberek többségének már kialakult a véleménye 2019-ről. Szóval: milyen volt? Mit értél el az idénre kitűzött céljaid közül, és mik azok, amiknek megvalósítása 2020(21, 22...)-ra csúszik?

Milyen újdonságot próbáltál ki idén?

Mi volt a legnagyobb dolog, amit elértél?

Milyen kalandokban vettél részt?

Ezeken kívül mi ugrik még be, ha visszanézel az elmúlt 360 (és fél) napodra?



2019. dec. 27. 15:46
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
85%

Nézzük csak...

Elvesztettem a nagymamám, a nagynéném, a szeretett lovam... Voltam beteg, volt sok szarság...

Pozitívum: volt egy jó szülinapi bulin, vezettem repülőt, volt egy jó nyaralás, meg pár koncertélmény

Tervekkel nem haladtam, nagyon nincsenek is csak sodródok...

Mivel elég komoly veszteségek értek úgy vagyok vele, hogy 2019 egy ritka fos év volt😔

2019. dec. 27. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
80%
Több év után normális meló, jogsi megszerzése, több dologban találtam olyan módszert, ami a jövőben megoldhatja bizonyos problémáimat... számomra kifejezetten pozitív év volt.
2019. dec. 27. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
80%

Munkahelyet váltottam. Felújítottam az autóm.

Nagyjából ennyi...

2019. dec. 27. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
84%

2018 végén váltottam munkahelyet, ennek idén értek be a gyümölcsei, a mostani helyemet nagyon szeretem.

A magánéletem nem változott, sőt egy dolog miatt rosszabb lett mint előtte.

Még kevesebbet jártam el, viszont jött egy újabb hobbi, aminek örülök.


Igazából gyorsan elment az idei év, sokat sírtam, gyötrődtem, talán azt várom, hogy jövőre inkább a nevetésből és az örömből legyen több.

2019. dec. 27. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
80%

Nekem csak egy év volt, pont mint a többi.

A sikereket, kudarcokat, az életem nagy dolgait nem években mérem.

2019. dec. 27. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
79%
Most így,hogy meghalt a nagypapám,nem sok jót tudok mondani.
2019. dec. 27. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
73%

Volt egy jó kis nyaralásom. Rengetegszer voltam szomorú, mert azt hittem, hogy szakítani fogok a barátommal, de aztán jóra fordult a dolog. Szereztem egy nyelvvizsgát, talán ez a legnagyobb dolog, amit elértem. Viszont nagyon várom a 2020-as évet, pontosabban a júniust, mert végre új közösségbe kerülök, megszűnik az osztálytársaim által okozott stressz.


Neked milyen volt az éved, kérdező?

2019. dec. 27. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
72%

2019 elejètől folyamatosan problémák merültek fel az életemben. Nem tudtam úgy helytállni ahogyan kellett volna. Ha történt valami jó, az is borzasztó nehézségek árán. Az egész év tele volt bizonytalansággal. Most pedig az év utolsó heteiben egy nagy veszteség és egy nagyon rossz hír is utolért. Őszintén remélem, hogy

2020-ban minden jórafordul és a sok küzdelem és munka eredményes lesz.

2019. dec. 27. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek az őszinteséget :)

Remélem, hogy az új évtized (az most fog kezdődni? Tisztában vagyok vele, hogy nem volt 0. év, de az lenne a logikus, ha mostantól, mikortól a helyiérték változik, számolnánk. Mindenesetre én innentől fogom számítani, még akkor is, ha nem vagyok benne biztos, hogy ez ilyen fakultatív dolog) azoknak is jól fog felni, akiknek idén sok problémával kellett megküzdeniük.


Köszönöm a kérdést, azt hiszem, az én évemet leginkább az ,,eltelt" jelzővel lehet illetni. Értek veszteségek (házikedvenc halála), de idén végre belevágtam a fogszabályzásba, amit nagyon régóta tervezgettem, és eljutottam pszichológushoz is, akivel a közös munka eredményeként egyre kijjebb kerülök a gödörből, amibe néhány éve belecsúsztam.

2019. dec. 27. 16:48
 10/15 anonim ***** válasza:
72%
Stabil, jól fizető meló, egy csomó üzleti és magánút (nagyjából 100 nap külföldön összesen), jó párkapcsolat, semmi családi dráma, plusz pár millió megtakarítás, rengeteg elolvasott könyv meg megélt élmény. Jó év volt.
2019. dec. 27. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!