Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ha Lovasi András nem kezd el...

Ha Lovasi András nem kezd el zenélni, akkor mi lenne most vele?

Figyelt kérdés

2020. jan. 2. 12:04
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
24%

Nem fejezte be a főiskolát, de tanárira járt. Azért nem fejezte be, mert már akkor is zenélt.


Különben Kossuth díja van, így aztán az mondjon bármit, akinek szintén megvan a Kossuth díja.

2020. ápr. 7. 04:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
71%
Emlékszem még az első koncertjükre, a dalok ügyetlen félénk felkonferálásaira. Azon a szinten maradva azzal a kevés önbizalmammal de annál több akarommal talán taxisofőr, vagy oktató.
2020. júl. 11. 03:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Te ott voltál az első koncertjükön? :O
2020. júl. 11. 10:23
 14/15 anonim ***** válasza:
Szerintem egy depressziós gyárüzemi karbantartó lenne egy kis üzemben valahol az alföldön aki teljesen kiábrándult az életből. Hobbiból autókat alakítana át, és arrol ábrándozna állandóan hogy lehet mégiscsak össze kellett volna állni azzal a kispál gyerekkel sorkatonaság után...
2021. dec. 18. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

#13 Igen, ha mondható első koncertnek. Nekem mindenképpen az volt Nyíregyen 91-ben és a kedvencem a zenekar a mai napig. Többek között miattuk kezdtem el gitározni 93-ban.

Utólag azt mondanám hogy inkább valami költőféle lenne most a Lovasi.)

2022. jan. 27. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!