Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ismerkedtél már meg itt az...

Ismerkedtél már meg itt az oldalon olyannal, akivel megbántad az ismerettséget miután az túlnyúlt ezen az oldalon?

Figyelt kérdés
Olyasmire gondolok, pl. átmentetek facebookra, de kellemetlenséged lett belőle, mert kiderült nem olyan az illető mint itt gondoltad, mutatta magát?

2020. jan. 3. 15:18
 1/7 anonim ***** válasza:
Nme volt ilyen.
2020. jan. 3. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Egy csaj hónapokig követett. Itt megismerkedtünk, kiderült, hogy egy utcában van az iskolánk. Ezután minden egyes nap írt, hogy "láttalak a villamoson". Egy párszor még arra is képes volt, hogy elvillamosozott a keletibe, felszállt a vonatomra, utazott rajta egy órát, aztán megvárta visszafele menő vonatot, visszament vele a keletibe, villamossal az iskolához és onnan egy busszal haza. Élőben nem szólt hozzám egy szót sem, csak bámult, mint egy ki_aszott pszichopata. Nyári szünetben aztán leállt ezzel és többé nem láttam.
2020. jan. 3. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
60%

Volt már korábban nem innen elég negatív tapasztalatom hogy felnőtt fejjel már nem esem abba a hibába, hogy megtalálható legyek.

Van egzisztenciám, karrierem, nevem a szakmámban, nem hiányzik a sorba egy idióta. Elég ha inkognítóban elcseverészek itt és ennyi. ;)

2020. jan. 3. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Talalkoztam már innen valakivel, de rendes, kedves volt, azóta is jó barátok vagyunk.
2020. jan. 3. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

#2, ez elég durva

#3, meg lehet kérdezni a sztorit?

2020. jan. 3. 15:53
 6/7 anonim ***** válasza:
66%
Én egy nagyos kedves fiúval kezdtem el beszélgetni, persze először egy tök semmis, ilyen költözéses témáról. Aztán vagy egy hétig beszéltünk minden nap, talán volt az 2 hét is, de utàna a barátom meglátta, és eltiltott. Persze itt beszéltünk, szal. nem tudom hogy nézett ki, meg semmi szex témáról. De a pasimnak nem tetszett.
2020. jan. 3. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Fura alakok vannak itt, az tuti. Volt, hogy 1 levélváltás után térjünk e-mail-re, majd ott 1 levélváltás után mégis dobott, mert nem jöttem be neki. A másik egyből fényképet kért volna. Eggyel majdnem találkoztam, de kifogások sorát adta a végén. A másik, akivel találkoztam volna nem volt velem egy szinten (társadalmi szintkülönbségek).

Vigyázni kell, mert sok a "férfi vagyok, de ha kell, akkor nő leszek)" személy.

2020. jan. 3. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!