Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek az öregasszo...

Mi a véleményetek az öregasszonyokról?

Figyelt kérdés

2020. jan. 4. 18:11
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
0%
ok boomer
2020. jan. 5. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%

#9 Olvassátok végig ismét. Udvarias voltam, és a tényeket írtam le hogy az idős embereknek (nem csak a nők!) olyan problémáik van amit mi csak akkor fogunk megértei ha oda kerülünk. Az "öregasszony"-ból kiindulva tettem fel a kérdést hogy hány éves a kérdező, mert én az anyámra ilyen szót nem használnék pedig már 70 éves. Arról nem is beszélve hogy a kérdező válaszra se méltat.

Én is a korombeliek társaságát keresem, és sok állandóan panaszkodó, rosszindulatú embert ismerek, nálam fiatalabbakat is. Aki fiatalkorában rosszindulatú az idős korára az előző hozzászólásomban leírt problémák miatt rosszabb lesz. Viszont aki jó ember az idős korára is az marad. Egyszerűen én csak bővebben kifejtettem a véleményemet.

2020. jan. 5. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

A kérdező -valószínűleg- retteg tőle, hogy hamarosan ő is randa öregasszony lesz...

...és már ki is állt a garázsból a seprűjével.

2020. jan. 6. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!