Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek ha valaki...

Mi a véleményetek ha valaki nem megy be vizsgára csak nyáron?

Figyelt kérdés

Még ha nem is vagytok tanárok gondoljatok arra hogy azok vagytok.

Szóval van egy tanárnő akivel nagyon szimpatizálunk és félév közben is sokszor tudtam az anyagot és ő is látta hogy tudom viszont jövő héten lenne a vizsga és nekem munkahelyi problémám adódott ami nagyon komoly. (Egyetemista vagyok nyilván)


Nem tudom a tanárnő orrára sem kötni hogy miért nem megyek be vizsgára mert végülis hivatalos dolog a nyári pótlás és nem az ő problémája hogy milyen baja van egy diáknak de rendkívül kellemetlenül érzem magam mert nem akarom hogy úgy tűnjön mintha félelemből nem mentem volna. Viszont nyilván nem is tudok magyarázkodni mert az is rosszul venné ki magát.

Mit gondolnak általában az emberek ha valaki nem megy el szóbelire ?

Gondolnak egyáltalán arra hogy személyes problémája van vagy egyből arra gondolnak hogy nem lenne felkészült ?


2020. jan. 5. 19:45
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
*orvosi egyetemről van szó amúgy
2020. jan. 5. 19:46
 2/11 anonim ***** válasza:
Hülyeség, nyilván nem dolgozol napi 12 óránál többet. Tanulj amennyit tudsz, aztán menj el vizsgázni. Ha átmész ok, ha nem akkor pedig ha olyan, akkor rákérdez mi van, nem ezt várta tőled. Elmondod, hogy gondod volt és kész. Vagy nem kérdez semmit, buktat, következő félévben megpróbálod újra. De csak azért nem elmenni, mert mit fognak szólni hülyeség
2020. jan. 5. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Nem állami meló hanem saját vállalkozás.


NEM azért nem mennék hogy mit szól hanem azért mert nem tudok az országban lenni amikor van.

2020. jan. 5. 19:52
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Szerinrem az egyenes nyilt kommunikacional nincs jobb. Nem kell magyarazkodni csak kozolni a tenyeket roviden.

Ha nincs semmi tampontja - lathatod itt is - az emberek mindenfele hulyesegre gondolhatnak.

Bar ha teged ismer, tudja milyen vagy, nem hiszem hogy egybol a legrosszabbra gondol. De a munka vilagaban is (ha vallakozo vagy tudod) muszaj kommunikalni, ha nem akarod felre siklodjon a dolog.

2020. jan. 5. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Nem értem miért ne lehetne elmondani, hogy nem leszel az országban a munkád miatt...
2020. jan. 5. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

ma 19:58 - Persze hogy ellehetne mondani de őszintén nem tudom hogy illik-e és azért kérdeztem.

Van tanár aki például rábökné hogy "Mit érdekel engem ? A pótvizsgán találkozunk s annyi."

Sőt a legtöbb tanár ilyen ezért nem akarnám hogy azt gondolja hogy mentegetőzöm vagy speciális bánásmódot várnék el tőle.

2020. jan. 5. 20:01
 7/11 anonim ***** válasza:

Hát nem tudom egyetemen hogy megy ez.

Nincs egy névsor hogy kiket várnak/kiknek kell vizsgázni?

Ha van akkor szerintem illik szólni hogy te nem tudsz menni, téged ne várjanak.

2020. jan. 5. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Nyáron? Pótvizsgán? Magyarországi egyetemre jász?
2020. jan. 5. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

# 4/8 - Kommunikálnék én csak nincs kivel.

A tanárnő nem jön be csak a vizsgára addig nincs vele óránk. A vizsgán meg már én nem vagyok.

Szóltam az egyik évfolyamtársamnak aki ugyanakkor vizsgázik hogy mondja el hogy nem vagyok az országban. Nem a legjobb megoldás de az egyetlen.

2020. jan. 5. 20:12
 10/11 anonim ***** válasza:
Nem válaszoltál. Elsőéves vagy?
2020. jan. 5. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!