Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit gondolnál egy olyan...

Mit gondolnál egy olyan házról, amit megszeretnèl venni, de kiderül, hogy kìvülről nagyon szép, de több, mint kèt éve több helyen beázik? A tulajnak nincsenek anyagi gondjai. Megvásárolnád tőle, majd beköltöznél?

Figyelt kérdés
2020. jan. 6. 17:44
 1/8 anonim ***** válasza:
95%
Annyira hulye nem vagyok...
2020. jan. 6. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Mennyire??
2020. jan. 6. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Nem vennék a nyakamba ekkora melot.

Megtalàlni a csötörest, azutàn hogy a csö kihez tartozik, javittatni, biztositohoz rohangàlni, az is lehet elavult az összes vízcsöve es az egeszet cserélni kellene, közben kiderül mèg jo pár rejtett hiba ezen kivül is, én ezt nem vàllalnàm.

2020. jan. 6. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Nem kell megijedni egy kis beázástól.

Ha kell a ház akkor felmérném, hogy mennyibe kerülne a hiba kijavítása és a beázott rész helyreállítása, és azt lealkudnám az árból.

(Meg még amennyit még tudok, erre való hivatkozással.)

2020. jan. 6. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
91%
Hívnék egy szakembert, hogy nézze meg aztán ő majd megmondja, hogy mennyire vészes a beázás és hogy mennyibe lesz a javítás. Ha még úgy is jó az ár akkor miért ne. Esetleg meglehet próbálni a javíttatás árát a tulajról legombolni, hogy annyit engedjen még az árból.
2020. jan. 6. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
0%

Csak azok ijednek meg ilyesmitől, akik a 8.-on laknak és egy csapot sem tudnak megjavítani,

és életükben nem laktak még családi házban.


(Őket már egy hólapátolás vagy fűnyírás hallatán is kiveri a víz.)

2020. jan. 6. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

#6-os, de pont csaladi hazban laktam, ami sajat, es van tobb evnyi tapasztalatom epitkezesben. Es sajnos volt tapasztalatom beazott fallal is.

Inkabb nem kinlodnek, akarmennyire olcsobb is.

#1 voltam.

2020. jan. 6. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem mindegy hol és mennyire ázik be. De alapvetően elég elrettentő lenne mert ha ezt a fontos hibát sem küszöbölték ki akkor ott biztos akad még több is.
2020. jan. 6. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!