Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért tiltott le a jelenlegi...

Miért tiltott le a jelenlegi párom exe facebookon? És miért utál engem ennyire?

Figyelt kérdés
3 éve vagyunk a párommal együtt. Ők több mint 3 éve nincsenek már együtt, tehát nem miattam lett vége a kapcsolatuknak, mi jóval az után ismerkedtünk meg. Van egy közös gyerekük aki 6 éves most. Tehát 3 éves kora óta ismerjük egymást és hála istennek nagyon szeret és én is őt. De viszont az anyja, szegény gyerekbe teljesen bele beszélte hogy ő utál engem. És a kisgyerek ezt nem érti, hogy miért van ez. De tulajdonképpen én sem illetve mi sem értjük ezt. A gyerek hétvégenként van csak nálunk, olyankor jókat játszunk, nevetünk, bicajozunk, rollerezünk, főzök neki bármit amit csak kér, tehát én sajátomként szeretem őt. Bár nem tudom milyen egy sajátot szeretni, mert még nincs. De tényleg megteszek mindent. És sokszor van hogy játék közben is a gyerek felhozza az anyját, hogy "anya utál téged" "otthon nem beszélhetek rólad" meg ilyen hasonló dolgok. Ha netán össze futunk az utcán, miközben a gyerek velünk van, akkor teljesen pánikba esik szegény. A minap egyedül maradtam a kisfiúval, és mondta hogy köhögésre gyógyszert szedett a héten, és ma is kéne de nem hozta el mert elfelejtették. Gondoltam rá írok az anyjára hogy szívesen elmegyek a gyerek gyogyszeréért, vagy hozza el ő... Erre nem találom. Letiltott. Miért van ez? És miért kell egy kisgyereknek ezt ennyire éreznie? Teljesen elszomorit.
2020. jan. 18. 15:10
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy a gyerek "túl" jól érzi magát nálatok, és az ex ezért féltékeny.
2020. jan. 18. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Hát ez is lehet, mert otthon többnyire csak a telefon van a kezébe adva hogy elfoglalja magát, anya nem játszik vele mert dolga van mindig..... De a fb letiltást meg mindig nem értem 🤔
2020. jan. 18. 15:23
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Ti boldogok vagytok, a gyerek is megszeretett.

A nő ott van egyedül, gondolom pasija sincs, és a gyereke is elpártolt tőle. Én meg tudom érteni, hogy szarul érzi magát, és nem kíváncsi a viruló fejedre.

2020. jan. 18. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

A virulo fejemre....🤣

Igaz, végülis én vagyok a hibás hogy megbukott féleségként 🤔🤦‍♀️ Ja és anyaként is lassan megfog..

2020. jan. 18. 15:52
 5/14 anonim ***** válasza:
91%
Na ezért,,az utolso mondatodat olvasgasd el.sokszor
2020. jan. 18. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
89%
Lehetnél egy kicsit kevésbé kárörvendő. Szerintem.
2020. jan. 18. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Egyáltalán nem vagyok Kárörvendő! Ahol most tart, magának köszönheti. Én nem örülök annak hogy neki rossz de megérdemli sajnos. Engem a mai napig k*rváz másoknak... Nem értem a viselkedesét.
2020. jan. 18. 16:23
 8/14 anonim ***** válasza:
74%

Én azt nem értem, minek foglalkozol vele? Hiányzik neked facebook-ról, vagy mi?


Egyébként a "megfog" és a "meg fog (bukni)" két külön dolog... Ha nem a megfogás az ige a mondatodban, hanem a megbukás - amit feltételezek -, akkor miért írod egybe?

2020. jan. 18. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Hát elnézést a helyesírási hibámért. Szerintem sok ember körülötted sincs ha mindenkivel ilyen okoskodó vagy és a legkisebb hibát is megtalálod :) nem, nem hiányolom facebookról, leirtam hogy miért kerestem rá. Köszönöm a válaszod ment a piros :)
2020. jan. 18. 18:38
 10/14 anonim ***** válasza:
57%

Mehet a piros, sőt, erre is: ha valaki az igekötős igéket nem tudja, az nem kis hiba, hanem nagy és ciki.


Egyébként a kérdésedre is válaszoltam, de nyilván az sem tetszik, mert nem szidtam veled együtt az exet.

2020. jan. 18. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!