Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ismernek, de nem köszönnek...

Ismernek, de nem köszönnek vissza?

Figyelt kérdés

Nagyobb faluban élnek az unoka tesóim, és kb minden nyáron és tavaszi/őszi/téli szünetben ott vagyunk.

Nem szoktuk bejárni az egész falut, csak néhány utcán szoktunk biciklizni, stb. Látásból majdnem mindenki ismer minket, mégis, ha rájuk köszönök, mintha nem is hallották volna, pedig rám néznek!

Ilyenkor olyan megalázó a dolog, és a bátyám erre mindig azt mondja, ne köszöngessek, mert ciki, és gáz.

De ha meg nem köszönök, az lesz a gond milyen bunkó gyerekek vagyunk...



2020. jan. 19. 12:05
 1/7 anonim ***** válasza:
68%
Ja. Ismerős ezért utálok falun lakni. Ha nem köszönsz még lehet rád köszönek ők. Ha köszönsz nem köszönnek. Szándékos szívatás.
2020. jan. 19. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
73%
Ne köszönj mindenkinek. Ha valaki rád köszön, akkor köszönj vissza.
2020. jan. 19. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
61%

Csak annak köszönj, aki visszaköszönt.

Felesleges mindenkinek...

Biciklivel mész, és mikor jön szembe valaki, és köszönsz neki? Minek???

2020. jan. 19. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
52%

ez a divat manapság. és törzsgyökeres vagyok, de még a falubeliek se köszönnek már, akik születésem óta ismernek.

elég szánalmas, én azért is direkt hangosan rájuk köszönök.

2020. jan. 19. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
57%
Sokan nincsenek tisztában azzal, hogy a falukon szokás a mindenkinek köszönés, - egyedül a haragosaiknak nem szoktak köszönni az emberek. Szerintem nem kell fizetned sehol azért, hogy továbbra is köszönj illedelmesen, - nem rólad, hanem magukról állítanak ki mindenki szeme láttára bizonyítványt azok, akik ezt nem képesek viszonozni.
2020. jan. 19. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Blade Bone ***** válasza:
69%
Nagyobb faluban szerintem ezt nem kéne nagy dobra verni, unokatesóid ott élnek, tudják hogy megy ez... Nálunk kis faluban szokás köszönni, de pl ha valaki a másik utcában megy éppen, hiába látom, nem fogok neki átordítani...
2020. jan. 19. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Szerintem ne add fel. Nekem feldobja a napom, ha valaki rámköszön, és az is, ha valaki visszaköszön. Kicsit felébredek tőle. :)

Jó érzés adni, főleg, ha te adhatsz többet. -ezt tanította a tanárom.

2020. jan. 19. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!