Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek is hasznos a...

Szerintetek is hasznos a facebook?

Figyelt kérdés
Olyan, mint egy virtuális karantén. A lektöbb hüje ott tömörül, és nem szennyezik be a többi internet.

2020. jan. 22. 19:42
 1/9 anonim ***** válasza:
63%
Ez mind igaz, amit leírtál, de legyünk őszinték: már-már rá vagyunk kényszerülve erre az oldalra. Ott tartom a kapcsolatot a diákszövetkezetesekkel, az iskolai osztályommal és ezen keresztül könnyű eladni szinte bármit. Én csak ezekre használom a Facebook-ot. Ritkán posztolgatok, kevés ismerősöm van, de ez nem jelenti azt, hogy nincs életem. Csupán hasonló véleménnyel vagyok én is a Facebookról, mint te.
2020. jan. 22. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
67%
Igen, akik facebookoznak, azok a "hülyék", nem az, aki 3 mondatot nem tud leírni helyesírási hibák nélkül...
2020. jan. 22. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 george1113 ***** válasza:
43%
Facebook, amire kitalálták hasznos. Az emberek nem tudják kezelni. De engem ez nem érdekel, mert sok jó oldala van. Bárkit eltudok érni. Szóval mértékkel használni hasznos. Nagyon hasznos.
2020. jan. 22. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Kapcsolattartásra Messenger tekintetében ige, másra nem.
2020. jan. 22. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Sok szempontból hasznos a facebook. Te pedig egy troll vagy.
2020. jan. 22. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
47%
Egyáltalán nem hasznos. Egy karantén, azt jól mondod. De olyan karantén, ahol jól meg is figyelnek, kereskednek az adataiddal.
2020. jan. 22. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Én az érdeklődési köreimnek megfelelő oldalakat követek, csoportoknak vagyok tagja. De követem néhány úszónk oldalát is, motiválók tudnak lenni a bejegyzéseik.


Nemcsak arra lehet használni a Face-t, hogy az ismerőseidet lesd, ki nagyzol jobban. ;)

2020. jan. 22. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
A Facebookon megfigyelnek minket. Mindenkit!
2020. jan. 31. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Igen ott a sok "hüje".

Van facebookom, arra hasznos volt hogy érettségis csoportban tételeket cserélgessünk, másra nem használom max még a messengert. Igen megfigyelnek adatot gyüjtenek de kit zavar ha értelmesen használja? Nem kell kirakni az életünket meg írásban fontos infokat megosztani. Egyébként a telefonhívást és emailt is ugyanúgy visszsnézhetik. Szóval inkább az átlag felhasználókkal van bajom nem magával az oldallal. Kapcsolattartásra hasznos a többi haszontalan felhasználási terület között

2020. jan. 31. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!