Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek arról, hogy...

Mi a véleményetek arról, hogy két hónap együttlét után egy prágai hosszúhétvégét szeretnék ajándékozni páromnak?

Figyelt kérdés
Nem rég pattant ki a fejemből, hogy ezzel lepjem meg a párom. Az utazás márciusban lenne. Aztán beugrott, hogy lehet túl korai. Szerintetek?
2020. jan. 30. 14:34
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
76%

Minek akarod meglepni ilyennel, pláne két hónap után. Az ilyen jellegű meglepetések még akkor is balul tudnak elsülni ha két ember amúgy már régebben ismeri egymást.


Ahelyett, hogy meglepnéd kérdezd meg, hogy lenne-e kedve hozzá. Ha nem akkor spóroltál magadnak egy nagy égést meg valamennyi pénzt. Ha pedig igen akkor ott van a tervezgetés izgalma illetve biztos lehetsz benne, hogy mindkettőtöknek érdekes lesz, mert mindketten résztvesztek benne.

2020. jan. 30. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
Jó ötlet, csak arra figyelj, hogy biztosan ráérjen akkor. Lehet, hogy tervez valamit arra a hétvégére, csak még nem tudsz róla.
2020. jan. 30. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem korai, de nem meglepetésnek szánnám, pont azért, hogy ne okozzon konfliktust a dátum, ha esetleg nem kap szabadságot vagy más programja lenne.
2020. jan. 30. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%

Maga az ötlet nem rossz (azért egy prágai hosszú hétvége nem egy Amerika vagy thaiföldi nyaralás anyagilag).


De ahogy előttem írják, én sem meglepetésként tálalnám, hanem előre letisztáznám akar-e egyáltalán jönni, mikor r rá, stb.

2020. jan. 30. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem korai és tök szuper dolog, de én se meglepinek szánnám.
2020. jan. 30. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
7%

Mindenki más léptékben él.

Ha a csaj egy golddigger és neked is megfelel, hogy nőt veszel magadnak, akkor ok. Ha olyan anyagi szinten mozogtok mindketten, hogy ez meg se kottyanna akár havi rendszerességgel sem (egyikőtöknek sem), akkor megint csak ok. Egyéb esetben szerintem korai. Ahogy akkor is, ha még nincs szex.

2020. jan. 30. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenki válaszát! :)

Akkor nem meglepi lesz, hanem felhozom neki az ötletet.

Kedves utolsó, kicsit benézted. Én vagyok a nő. A párom sok mindennel kedveskedik, vacsora, apróságok, nagyon figyelmes (eddig😀), és mivel nem vagyok golddigger, ezért én is szerettem volna valamivel meglepni, mivel -ahogy előttem is írták-Prága ár-érték arányban 5*, és már amúgy is felhozta, hogy kellene valamikor hosszú hétvégézni.

2020. jan. 30. 14:57
 8/21 anonim ***** válasza:
72%
2 hónap után elég lenne ha mostantól kapna cukrot is a kávéjába. Elkapatod, aztán meg jösz vissza panaszkodni. :) De amúgy sok boldogságot.
2020. jan. 30. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
Ajj, nem kavezik😁
2020. jan. 30. 15:02
 10/21 anonim ***** válasza:
65%

Én elsőre egy hétvégére biztos, hogy nem 1200 km-es autóutat terveznék (oda-vissza), mert a napok javát az autóban töltitek és csak egy hétvége.

Inkább itthon keress valami jó wellnesst, csodás lehetőségek vannak!

2020. jan. 30. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!