Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Horgolni tudók! Mennyi idő...

Horgolni tudók! Mennyi idő alatt tanulom ezt meg?

Figyelt kérdés
Egyáltalán nem tudok horgolni. Sohasem próbáltam. A fejembe vettem, hogy Valentin napra a barátomnak egy kis plüss macit szeretnék horgolni, annyira jól néznek ki. Mennyi idő alatt illetve hogyan tudnék elkészíteni egy ilyet?
2020. febr. 5. 00:20
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Hű! Erre nehéz választ adni.

Szeretek kötni és horgolni is. Mindkettőt fényképek alapján tanultam meg. Van számos szakirodalom a témában, sőt szerintem az internet is a segítségedre lehet.

A horgolás nekem könnyebbnek tűnik.

Próbáld ki, hogy egyáltalán rááll-e a kezed.

Én például, bár évek óta szívesen készítek horgolt figurákat, egy nagyon kidolgozott macinak már nem állnék neki Valentin napra, mert tudom, hogy nem lennék kész. Persze lehet találni maroknyi mintákat is, az lehetne cél.

Megtanulni és megcsinálni nem ördöngösség. Itt inkább az idő szorít.

De nosza! Próbáld ki! Lehet, hogy azok közé tartozol, akik úgy horgolnak, mint a motolla. :) Láttam már olyat, zavarba ejtő volt. :)

2020. febr. 5. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Youtubon is vannak jó horgolás videók, közelről mutatja, magyarázza is.
2020. febr. 5. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
hát ha nme nagy a maci, és elég elszánt vagy, még összejöhet... nekem néhány óra alatt ráállt az agyam, egy könyvvel (edward fantáziabirodalma, keress rá esetleg, ez a szörnyes kötet, de van állatos is), mondjuk engem kicsi kölyökként (tíz éve kb?) egyszer megpróbált már nagymamám megtanítani, mondjuk akkor nem is ment, meg nem is érdekelt különösebben, de lehet, hogy az is ott van abban, hogy néhány óra alatt összejöttek az alapok.
2020. febr. 5. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!