Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ha egy ferfinak van valakije...

Ha egy ferfinak van valakije fent van penteken egesz este facebookon, meg minden nap hajnali 1 kor?

Figyelt kérdés

Probalom kideriteni hogy van e valakije annak aki irant erzek valamit.

Lehet hogy hulyeseg, de mindig nezem mikor van fent Messengeren hàtha ebbol kikovetkeztetek valamit. Szerintem ha lenne vakakije, nem lenne fent ilyenkor pentek este, hanem a lannyal lenne. Meg ha lenne valakije, nem lenne fent Messengeren minden nap hajnali 1 kor. Hanem aludna a kedvesevel nem?

Ne nezzetek hulyenek, tenyleg.....

Szerintetek ez alapjan ki lehet valamit kovetkeztetni?

Mert ha magambol indulok ki, en nem a telefonom nyomkodnàm ha vagyok valakivel.

Amugy van olyan hogy nincs fent egesz este es 4 oraja volt elerheto 9 orakor olyankor kicsit stresszbe vagyok de ez nagyon nagyon ritka


2020. febr. 7. 22:57
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
Amugy tudom hogy sokat nyomkodja a telefonjat, de mikor valakivel van akkor nem!
2020. febr. 7. 22:59
 2/17 anonim ***** válasza:
Hát ebből megmondani szinte lehetetlen :) Az is lehet, hogy amikor nincs fent, olyankor a párjával van. Ha meg nincs senkije, akkor lehet este elmegy a barátaival szórakozni. Facebookon nincs fent semmi kép vagy bármi árulkodó jel amiből ki lehet következtetni, hogy van e valakije?
2020. febr. 7. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
28%
biztos chatel haverjával miközbe dugja a csajt
2020. febr. 7. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Hány éves?
2020. febr. 7. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Foleg, hogy anno egy haverom egész este a nője mellől írogatott, el se akartam hinni, hogy van neki. Csak a gép a munkaeszköze, kéznél volt, melózott
2020. febr. 7. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

Facebookon nincs kèp.

Amugy azt tudom hogy nem èl egyutt senkivel, komoly kapcsolata sem hiszem hogy van......de annyira erdekel talalkozgat e valakivel

Nyilvan nappal dolgozik, van hogy orakig njncs fent mert valamit csinal, de mikor este nincs fent..... : -D

2020. febr. 7. 23:04
 7/17 A kérdező kommentje:
Ő nem olyan hogy ìrogat mikor a nojevel van : -D
2020. febr. 7. 23:04
 8/17 A kérdező kommentje:
Amugy 33 èves
2020. febr. 7. 23:05
 9/17 anonim ***** válasza:
Ő se vele volt. Együtt éltek már, és dolgozott...
2020. febr. 7. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Hát ha nem él együtt senkivel, attól még lehet, hogy amikor nincs fent este, akkor vagy a barátnője megy át hozzá, vagy ő a barátnőjéhez. A másik opció, hogy haverokkal van el. Ha meg fent van, akkor valószínűleg egyedül van otthon.
2020. febr. 7. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!