Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Youtubeon szeretnék stremelni...

Ballabenedek kérdése:

Youtubeon szeretnék stremelni de levagyok tiltva! Semmilyen figyelmeztetést nem kaptam de levagyok tiltva! Minden jó meg minden de nem engedi?!

Figyelt kérdés

Szerzői jogi állapot 0 szerzői jogi figyelmeztetésed van. Közösségi irányelvekre vonatkozó állapot 0 közösségi irányelvekre vonatkozó figyelmeztetésed van?

Aki tudna segiteni az help pls! irtam nekik emailt de ők erre nem tudnak válaszolni menjek a yt sugóba majd ott elmondják h mivan xD semmit nem kaptam semmi emailt?


2020. febr. 8. 08:48
 1/5 anonim ***** válasza:
Hitelesíteni kell a fiókod, ha 15 percnél hosszabb videót vagy élő adást szeretnél.
2020. febr. 8. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Már rég hitelesitettem
2020. febr. 8. 14:23
 3/5 anonim ***** válasza:
és ahol hitelesíted, ott mit ír a streamről? általában meg szokta mondadni, hogy miért nem engedi.
2020. febr. 12. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
úgy emlékszem, hogy ha szerzőjogi figyelmeztetésed van, az törlődik egy idő után (szóval most lehet nulla), viszont emiatt is megvonják a streamelés jogát és nem tudom, ezt hogyan vagy mennyi időd után oldják fel.
2020. febr. 12. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Azt irja hogy: élő közvetitési jogodat viszabontuk! Pedig semmilyen szerzői jogi figyelmeztetésem sincs! 1000+subscriberrel nem lopok,csalok nem copys zenéket rakok a vidi alá
2020. febr. 12. 15:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!