Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogyan aludhatnék el nagyon...

Hogyan aludhatnék el nagyon hamar? L.

Figyelt kérdés
Aludtam már este de nagyon rosszul vagyok lelkileg es aludni szeretnék, mert biztos vagyok benne hogy hulyeseget tennék, es nagyon kozel vagyok hozza, muszaj lenne aludnom, valami tipp?
2020. febr. 10. 13:47
 1/8 anonim ***** válasza:
11%
Feküdj be az ágyba és ne gondolj semmire, csak aludj. Ha gondolod mondok neked esti mesét, vagy énekelek altatódalt.
2020. febr. 10. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Menj el futni lefekvés előtt egy órára. Ha elfáradsz hamarabb elalszol
2020. febr. 10. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Próbálj ki nyugtató teát vagy kapszulákat ( valeriana,relaxina)
2020. febr. 10. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Olvass valami nehezebb szöveget.
2020. febr. 10. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Feküdj addig az ágyban csukott szemmel amíg el nem alszol. Nekem be szokott válni.
2020. febr. 10. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Kezdj olvasni egy számodra nagyon unalmas könyvet. Menj egész napos túrára. Ha ezek nem segítenek, vizsgáltasd ki magad, mert lehet egészségügyi háttere az álmatlanságnak.
2020. febr. 10. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én úgy szoktam elaludni hogy lefekszek, keresek egy jó filmet 1 órán keresztül és elindítom ha megvan. Az első 5 percben el is alszok rajta. De az alvás nem nagyon segít a lelki problémádon, nem aludhatod át az életed. Inkább beszélgess valakivel róla
2020. febr. 10. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
0%
Az elöttem válaszolónak igaza van. Menj el konditerembe haverokkal aztán dumálva setaljatok hazáig. Este ne fürödj melegvízben vagy csinálj aktív dolgokat mert az felviszi a pulzust. Es szerintem ne nezz filmet mert az engem fönn szokott tartani mert tovabbgondolom a storyt.( vagy vegyél be nyugtatót pálinkával az segít ellazulni)
2020. febr. 24. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!