Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ha azt hazudom egy férfinak...

Ha azt hazudom egy férfinak hogy állami gondozott vagyok mert szégyellem a családom akkor kiderulhet valahogy hogy hazudok? 20/L

Figyelt kérdés

Szégyellem az otthonom, a családom. Én nem vagyok olyan mint ők. Nem hasonlítok rájuk semmiben.

Nem akarom hogy a leendőbeli párom be jöjjön hozzánk meg semmi ilyesmi. Gondolkoztam rajta hogy azt hazudom hogy allami gondozott vagyok, és úgy nem kell elmondani hogy azért nem akarom hogy jöjjön hozzánk meg hogy megismerje őket mert szégyellek itt mindent.

Kiderulhet hogy hazudok?


2020. febr. 12. 15:23
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ... tervezel olyat, hogy a férfi találkozni fog bármelyik élő ismerősöddel?
2020. febr. 12. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Én pl jobban díjaznám, ha elmondanád őszintén mi a szitu.
2020. febr. 12. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Én nem bonyolódnék ilyen hazugságba. Ha kiderül, soha többé nem bízik benned a pasid, úgy gondolja majd, hogy ha egy dologban átverted, lehet, hogy még sokszor megteszed
2020. febr. 12. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Hacsak jó messzire nem költözöl a várostól, ahol a családod él van rá esély, hogy kiderül. Amúgy miért szégyelled őket ennyire?
2020. febr. 12. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

Nincsenek olyan közös ismerőseink akik tudnák hogy én honnan származom.

Nem mondom el neki mert ő jomudu családból származik, sosem voltak családi problémái, jobb így....

Így nem fogom magam kevesebbnek érezni talán

2020. febr. 12. 15:40
 6/14 anonim ***** válasza:
90%
Csodálatos dolog egy friss kapcsolatot hazugsággal kezdeni, igazán bizalmas, szoros kapcsolat lesz belőle.. Igen, ki fog derülni, hogy hazudsz, szép nagy hazugságspirálba tudsz keveredni belőle. Miért nem lehet őszintén elmondani, hogy ez a helyzet? Ha ér valamit ez a kapcsolat, akkor meg fogja érteni és nem fogja erőltetni azt, hogy bemutasd és hogy nálatok legyetek.
2020. febr. 12. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

"Nincsenek olyan közös ismerőseink akik tudnák hogy én honnan származom."

Ezt értem, de SOHA nem fog találkozni olyannal, aki ismer téged?

Most a leghétköznapibb példa, a városi boltban összefutsz egy volt tanároddal mikor ott a párod, és megkérdezi, hogy hogy vannak a szüleid....

2020. febr. 12. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Hát jó, akkor ne mondd el. Csak aztán ne sírjál, amikor kidob a hazudozásod miatt, ez csak idő kérdése és az egész kapcsolatotokat is végigrettegheted.
2020. febr. 12. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon gáz ilyenben hazudni. Ha szeretsz valakit akkor nem csinálsz ilyet, ha meg nem tartod magad jónak hozzá és egy ilyet szégyelsz akkor rossz emberrel kezdtél és csak az idejét vesztegeted. Érthetetlen számomra az egész. Igen esély mindig van rá hogy kiderüljön és az nagyon kínos lesz. Ha szeret akkor elfogad úgy ahogy vagy, arról meg nem tehetsz hogy a szüleid milyenek, ahogy gondolom a pasi is fiatal még, akinek a szülei sikeresek, az nem az ő érdeme
2020. febr. 12. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Édes istenem... ez egy full céltalan, értelmetlen, nyereség nélküli hazugság lenne.


De most komolyan, mit nyersz ezzel?


Miben jössz ki jobban, ha azt hazudod hogy nem volt családod?


Az életed ugyanaz marad, és ugyanúgy nem kell találkoznia a családoddal, csak épp tisztában lesz a valós problémáiddal.


Mellesleg: Így hogyan tudna támaszt adni egy srác, ha nem is tudja mi a bajod?


Meg ami még totális logikátlanság: Azt mondod a srác jó háttérrel rendelkezik, és nem értené meg a szülői hátteredet mert nem látott rá ilyen problémákra.

Már önmagában ez a hozzáállás felveti, hogy te mennyire bíznál benne. Vagy épp azt a kérdést veti fel, hogy egy ilyen sráccal, aki a szülői háttered miatt feltételezhetően lenézne, megbélyegezne, van-e értelme kezdeni.


Na de a lényeg: Azzal, hogy azt hazudnád neki, hogy állami gondozott voltál, azzal nem ugyanúgy egy olyan hátteret vállalnál fel, amire a jó hátterű srác soha nem látott rá?

2020. febr. 12. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!