Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit csináljon ebben a helyzetb...

Mit csináljon ebben a helyzetben egy 27 éves ember? Hogy hol ismerkedjen?

Figyelt kérdés

vidéki kicsi városban élek


van egy autóm, suzuki ignis

van munkám, 150 ezer ft a nettó fizetésem

szüleimmel lakom, van saját szobám, mindenem megvan már,

ideköltözhetne egy nő akár

úgy moderáltan jó külsejű, jó képű vagyok (moderáltan, tehát a csúnyától nagyon messze van, illetve adok az öltözködésre stb.)



ide is költözhetne egy nő

együtt aludnánk meg boldogság lenne


ti mit szóltok ehhez? hogy vágjak bele ebbe a projektbe?


2020. febr. 15. 10:06
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Anyukáékhoz a kisszobába? Sehogy.
2020. febr. 15. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
60%
Először alakíts ki párkapcsolatot, majd idővel szóbakerül az összeköltözés is.
2020. febr. 15. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
75%

Huh, ez aztán szuper ajánlatnak tűnik...

Azért ne lepődj meg,ha nem tolonganak majd a nők a 'hirdetésedre'.

2020. febr. 15. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
Mint nő, engem nem zavarna, na egy férfi a szüleinél lakik, HA látom, hogy törekszik a függetlenedésre, spórol, és csak anyagi megfontolásból nem költözik el, nem azért, mert lélekben még gyerek, és még mindig úgy él, mint egy tini.
2020. febr. 15. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
87%

Számomra sokat elárul, ha valaki saját magát nem azzal jellemzi, hogy ki ő, mit csinál, milyen hobbijai vannak, stb., hanem, hogy milyen autója és fizetése van.


Nagyon remélem, hogy a Kérdező csak egy troll, mert ha nem, akkor nagyon szomorú, hogy valaki 27 évesen még itt tart.

2020. febr. 15. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
61%

Csak egy kérdés: Mai árak mellett egyesek hogy gondolják, hogy egyàltalán van lehetőség arra, hogy külön költözzön az ember a szüleitől? Menjen valaki szobát bérelni önállóság címszóval? Vagy menjen el vkinek a fél fizetése azért, hogy egy 30 nm-,es lyukat béreljen? Néha azért gondolkozzatok már kicsit.


25/L

2020. febr. 15. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
64%
6 Ez oke, de ne azt mondja mar, hogy odakoltozhet egy no a kisszobajaba xD Esetleg ha ott tart a kapcsolat, akkor kozosen alberlet. Maris nem a fel fizetesuk megy el, csak az 1/4-e, cserebe normalisan elnek, szulok nelkul.
2020. febr. 15. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
42%
Az én szüleim eleve úgy építették a házat, hogy külön lakrész, külön háztartás, ha akarunk nem érintkezünk. Hoztam is ide nőt, imád itt lenni. Már házasok vagyunk.
2020. febr. 15. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
85%
Itt nem (csak) a kisszobában lakásról van szó. Ez az egész stílus, amit itt előadott, éretlen személyiségről árulkodik.
2020. febr. 15. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:

nem kicsi a szoba


itt helyben nagyon munkalehetőség nincsen nagyon, főleg nem diplomás, elég ritka

inkább földműves munkák vannak


albérletbe nincs értelme költözni, mert túl drága


szülők nem zavarnak, csak itt vannak... nem értem, ez miért probléma

2020. febr. 15. 11:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!