Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ti hisztek ezekben vagy az...

Ti hisztek ezekben vagy az ehhez hasonló közhelyekben?

Figyelt kérdés

- A szépség belülről fakad.

- A pénz nem boldogít.


2020. febr. 19. 16:30
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
90%
Én igen.
2020. febr. 19. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Részigazságok ezek is, mint minden más igazság. Nagyon szép emberek is lehetnek irtózatosan boldogtalanok, tehát a szépség nem old meg minden gondot. (Sokat megold amúgy.) A pénzzel ugyanígy, nagyon gazdagok közt is van nagyon szerencsétlen, ha olyan testi vagy lelki betegsége van, esetleg szerelmi bánat. De a pénztelenség 99%-ban boldogtalanná tesz (a maradék 1% boldog az erdőben is egyedül egy kunyhóban víz, áram nélkül).
2020. febr. 19. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
59%

A szépség belülről fakad. - Ezt azok mondják, akik szépek (külsőre persze). Egy nagy bullsh*t.

A másodikkal egyetértek valamennyire, de nem teljesen.

2020. febr. 19. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
60%
De, amit pénzen vehetsz az boldogít. Élmények, termékek, amik szórakoztatnak, nem kell stresszelned azon, hogy lesz-e hó végére egy kis pénzed meg ilyen dolgok. Inkább legyek gazdag, mint csóró. Az emberi kapcsolatokat meg egyáltalán nem igénylem, szóval nem lennék attól boldogtalan, hogy nincs mellettem senki, ha megvan mindenem.
2020. febr. 19. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
78%
Egyáltalán nem, ezeket olyanok mondják, akiknek nem jutott abból a bizonyosból és így nyugtatják magukat.
2020. febr. 19. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
😅😅
2020. febr. 19. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
90%

A mani nem boldogít: ez tudom, láttam, éreztem - kis tételben.

A szépség belülről fakad: ezt pedig onnan tudom, hogy sok olyan nővel találkoztam, aki kívülről szép, de belülről rosszabb a rohadt almánál is...

2020. febr. 19. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Nem
2020. febr. 19. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
48%

- A szépség belülről fakad.

Ha férfi akkor igen.

- A pénz nem boldogít.

Aki tudja mire költse azt igen.

2020. márc. 11. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Nem. Az elsőt a csúnyák mondják, a másodikat meg a csórók 😃
2020. máj. 27. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!