Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » 16 evesen hogyan tudnek...

16 evesen hogyan tudnek jobban a sajat labamra allni?

Figyelt kérdés
Par eve depresszioval es szorongassal kuzdok, jarok is pszichologushoz, viszont ugy erzem, hogy akkor gyogyulnek meg, ha vegre a sajat eletemet elhetnem. A csaladommal nincs kulonosebb problema, egyszeruen csak ugy erzem, hogy mar nem nekem valo a kozegem. Szeretnek dolgozni is, viszont a Mekis munkan kivul sajnos nem nagyon van mas diakmunka a kozelemben. Angolul felsofokon beszelek, legfokepp ezt szeretnem hasznositani.
2020. febr. 21. 14:47
 1/2 anonim ***** válasza:

Sehogy. Tanulj valami piacképeset, amivel aztán kényelmesen megélhetsz később. Megéri a befektetett időt.


Rengeteg ismerősöm van, akik lusták voltak tanulni, helyette inkább elmentek már középiskola alatt/után dolgozni. Én 3,5 évig tanultam még utána, de szerintem lassan már megkerestem annyit, mint ők ez alatt a 3 év alatt.

2020. febr. 21. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
En sem szeretnem abbahagyni a gimit, csak magantanulo vagyok es szeretnem jol felhasznalni az idomet (a tanulas mellett, persze).
2020. febr. 21. 15:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!