Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ezen mi a vicces?

Ezen mi a vicces?

Figyelt kérdés

A férjem megkért hogy rakjak arrébb 3 dobozt.

Megcsináltam, erre mikor este hazajött a munkából

hangosan nevetett, hogy megcsináltam.


Velem van a baj, hogy én értem, hogy ezen mi a vicces?


2020. febr. 26. 20:51
 1/8 anonim ***** válasza:
46%
Doboz mèretèről nem ìrtál. :)
2020. febr. 26. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
23%
muhahaha
2020. febr. 26. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

"Velem van a baj, hogy én értem...?"

Nem, a baj az, hogy nem érted, mégsem vele kommunikálsz, hanem azt várod, hogy mi fejtsük meg a talányt, pedig mi nem is láttuk az egészet. Lehet, hogy azt találta viccesnek, hogy máshova tetted, mint ahova kellett volna. Vagy azon nevetett, hogy milyen hamar megcsináltad, pedig máskor napokat kell rá várnia, ha megkér valamire. Vagy csak hülyén állt a hajad épp. Vagy akármi.

2020. febr. 26. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
78%
Lehet nem is 3 dobozt raktál arrébb, hanem csak kettőt😂😂😂😂😂😂
2020. febr. 26. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Nem.

Azon nevetett, hogy megkért valamire, és megcsináltam.

2 perces meló volt az egész.

Mindegy hova raktam, a lényeg hogy megcsináltam azt, amire kert.


Kommunikálni nem lehet vele.

Azért tettem itt fel a kérdést,hátha valak1i meg tudná mondani, hogy egy férfinek ebben mi a vicces ,ha megker valamire, egy ilyen kis dologra, megteszem, és ezen képes fél órát röhögni.

De röhögni.

2020. febr. 26. 21:07
 6/8 anonim ***** válasza:
93%
Nekem is volt már olyan, hogy nem értettèk, hogy min nevettek,de hosszas lett volna elmagyarázni.Megkért, hogy ne nevessek. :)
2020. febr. 26. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
89%

"Mint köztudott, a nőknek nincsen humorérzékük.


Ez most is beigazolódott."


Hmm, egy példa neked igazolás? Én úgy tudtam, a férfiak logikusak, nem általánosítanak.


Magyarázd el a viccet.

2020. febr. 26. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

"Azért tettem itt fel a kérdést,hátha valak1i meg tudná mondani, hogy egy férfinek ebben mi a vicces ,ha megker valamire, egy ilyen kis dologra, megteszem, és ezen képes fél órát röhögni.

De röhögni."


Nem "egy férfinek" vicces "ez" úgy "általában", hanem konkrétan akkor és ott neki volt vicces. Hogy miért, azt csak ő tudja (vagy még ő se). Ha nem lehet vele kommunikálni, akkor így jártál: sose fogod megtudni, hogy miért röhögött annyira.

2020. febr. 27. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!