Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Tapasztaltok olyat a lakókörny...

Tapasztaltok olyat a lakókörnyezetetekben, hogy már ki vannak fosztva valamennyire a boltok?

Figyelt kérdés
Mi nemrég voltunk a Metro-ba és ott elég nagy volt a szokásoshoz képest az üresség a tésztáknál, ilyesmiknél.
2020. febr. 29. 17:05
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
94%
Még csak 10x kérdezték ugyanezt átfogalmazva a napokban..igen..megvették raklapszámra a babkonzervet de légfrissítőt nem vettek hozzá. Remélem szellőztetni se fognak mert bejön a vírus
2020. febr. 29. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
94%

Én Angliában élek, ahol már van regisztrált koronavírusos beteg. Az üzletek fullra televannak, nincs kifosztva.

Pedig az itteni népség is tud pánikolni rendesen. Tavaly amikor leesett hirtelen 10 centis hó na akkor vitték a kenyeret, tejet, sört.

2020. febr. 29. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 senior10 ***** válasza:
88%
Egy vidéki megyeszékhelyen lakom. Ma voltam bevásárolni, semmi különlegeset nem tapasztaltam. Nem voltak üres polcok sehol, nem volt nagyobb tömeg sem annál, mint ami egy átlag szombat délelőtt szokott lenni, pánik hangulatot sem észleltem egyáltalán. Őszintén szólva egy húsvét vagy karácsony előtt sokkal durvább szokott lenni a helyzet.
2020. febr. 29. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
A kedvenc májkrémemből nem tudtam vásárolni a Pólus Tescoban. Nagy tételben szoktam venni, és eszem, ameddig tart, és akkor veszek újra, szintén nagy tételben, ha elfogy. Most nem tudtam pótolni a készletet ebben a nagy Tescoban, megkísérelem megvenni máshol. Nem pánikolok, csak szeretem a májkrémet, és tartok itthon, mert nem romlik.
2020. febr. 29. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim válasza:
Nagyvárosban kézfertőtlenítőt nagyon nehéz sajnos találni, azt tonnaszámra elkapkodták. Egyébként semmi extra.
2020. febr. 29. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Tészta itt sincs,de van wc papír,abból miért nem raktároznak be?
2020. febr. 29. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

1-es és 3-as, nem tudom mitől kamukérdés ez mikor ilyen híreket lehet olvasni, én csak érdeklődök az emberek a saját helyükön mit látnak ebből, de nagy szám!

[link]

Ha nem tetszik egy kérdés nem kell megnyitni és akkor nem fogjátok magatokat így felidegelni teljesen feleslegesen és pláne nem kényszerít senki, hogy még válaszolj is!

2020. febr. 29. 17:57
 8/13 anonim ***** válasza:

"de van wc papír,abból miért nem raktároznak be?"


Ha kiderülne, hogy hasmenéssel is jár a korona, már az sem lenne a boltokban. :-D

2020. febr. 29. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Szintén vidéki megyeszékhely, se Tesco, se Penny se Aldi nincs lerabolva, nem üresek a polcok és nincs nagy tömeg sem.
2020. febr. 29. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Neked is muszáj kiírni egy vészmadár-kérdést, ugye...nem bírsz magaddal te sem. 😦
2020. febr. 29. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!